اخلاقی: کشتی فرنگی یک بار هم به خاطر لغو جام جهانی برنامه اش عقب افتاده بود، نمی توانیم برنامه ریزی خاصی داشته باشیم

به گزارش وبلاگ بروبچ، مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: نمی شود در این اوضاع تمرین خوبی انجام داد، آنهایی هم که با هماهنگی هیئت استان شان مشغول تمرین هستند، نه مربی دارند و نه حریف تمرینی.

اخلاقی: کشتی فرنگی یک بار هم به خاطر لغو جام جهانی برنامه اش عقب افتاده بود، نمی توانیم برنامه ریزی خاصی داشته باشیم

حبیب اخلاقی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بروبچ در مورد شرایط این روزهای کشتی فرنگی بعد از تعطیلی اردوی تیم ملی گفت: ما هنوز نمی دانیم تکلیف مسابقات گزینشی المپیک چه خواهد شد. هنوز زمان و مکان رقابت ها مشخص نشده است و به همین دلیل نمی توانیم برنامه ریزی خاصی داشته باشیم، ضمن اینکه به دلیل شیوع بیماری کرونا، اردوها را هم تعطیل کردیم.

وی با تأکید بر اینکه کشتی گیران از کادر فنی تیم ملی برنامه تمرینی گرفته اند، اضافه کرد: به بچه ها برنامه تمرینی دادیم، یک گروه در واتس آپ هم راه اندازی کردیم که بچه ها از شرایط شان گزارش می دهند و فیلم و عکس می فرستند. درست است که همه دارند کار را دنبال می کنند، اما در برخی شهرها سالن تمرینِ باز نیست و بچه ها نتوانسته اند جایی برای تمرین پیدا کنند. به هرحال نمی شود در این اوضاع تمرین خوبی انجام داد، باشگاه ها تعطیل هستند، آنهایی هم که با هماهنگی هیئت استان شان مشغول تمرین هستند، نه مربی دارند و نه حریف تمرینی. فقط خواسته ایم بچه ها حداقل تمرینی را که می توانند، انجام دهند و تعطیل نکنند که اوضاع از این بدتر نشود.

اخلاقی در مورد اینکه محمد بنا چند روز قبل گفته بود شیوع بیماری کرونا و تعطیلی اردوها کار را برای کسب سه سهمیه باقیمانده المپیک سخت کرده است، گفت: کشتی فرنگی چند ماه قبل با لغو مسابقات جام جهانی روبرو شد. ما برای شرکت در این رقابت ها دو اردو پشت سر گذاشتیم و بعد گفتند که مسابقه برگزار نمی شود و تمرین مان را تعطیل کردیم. به خاطر شرایطی که بود، تا جام تختی اردو نگذاشتیم تا این رقابت ها برگزار شود و بعد فقط اردوی آسیایی را داشتیم که در راستای برنامه های آماده سازی تیم ملی برای شرکت در این رقابت ها بود. کار داشت نسبتاً خوب پیش می رفت و قرار بود از 10 اسفند اردوی مسابقات گزینشی را برگزار کنیم که به خاطر کرونا اردوها تعطیل شد. همه اینها باعث عقب افتادن برنامه های مان شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اخلاقی: کشتی فرنگی یک بار هم به خاطر لغو جام جهانی برنامه اش عقب افتاده بود، نمی توانیم برنامه ریزی خاصی داشته باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخلاقی: کشتی فرنگی یک بار هم به خاطر لغو جام جهانی برنامه اش عقب افتاده بود، نمی توانیم برنامه ریزی خاصی داشته باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید