ادعای تعرض به دختر جوان به بهانه انرژی درمانی

به گزارش وبلاگ بروبچ، مردی که دختری جوان را به بهانه انرژی درمانی مورد آزار و اذیت قرار داده است، در حالی پای میز محاکمه رفت که مدعی بود قصدش درمان بوده و دختر هم صیغه او شده بود.

ادعای تعرض به دختر جوان به بهانه انرژی درمانی

به گزارش شرق، شاکی که دختری جوان است، وقتی به دادگاه مراجعه کرد مدعی شد متهم او را هیپنوتیزم نموده و مورد آزار و اذیت قرار داده است. این دختر گفت: من سال هاست که به بیماری تیروئید مبتلا هستم و سختی زیادی را به خاطر این بیماری تحمل نموده ام. خیلی سال است که زیر نظر دکتر هستم تا اینکه در نهایت پزشکان به من گفتند تنها راه درمان عمل جراحی است. چون خیلی جوان هستم نخواستم عمل جراحی کنم.

می دانستم تیروئید روی سرنوشت من خیلی تأثیر می گذارد. به همین دلیل دنبال راهی بودم که جراحی نکنم. تا اینکه دایی ام گفت یکی از بنا های ساختمانش انرژی درمانی بلد است. من این فرد به نام سعید را از قبل می شناختم. مدتی که با دایی ام کار می کردم به ساختمان نیمه کاره رفت و آمد داشتم و او را دیده بودم. همواره طوری رفتار می کرد که هر کسی به او اعتماد می کرد. من هم وقتی سعید را دیدم به او اعتماد کردم. چون برای دایی ام کار می کرد، فکر نمی کردم بخواهد مرا اذیت کند.

این دختر در ادامه اظهاراتش گفت: سعید چندین بار برای درمان به خانه ما آمد. حالم خیلی بهتر شده بود. شرایط روحی ام خیلی خوب بود و به لحاظ جسمی هم خیلی بهتر شده بودم. تا اینکه سعید بار آخر مرا هیپنوتیزم کرد و به خواب عمیقی فرو رفتم. وقتی بیدار شدم به من گفت مرحله آخر درمان بود و دیگر خوب می شوی. یک باره متوجه شدم مورد آزار و اذیت نهاده شده ام و سعید به من تعرض نموده است. خیلی ناراحت شدم و حالم بد شد و تصمیم گرفتم شکایت کنم. موضوع را هم به خانواده ام گفتم.

با شکایت این دختر مرد جوان احضار شد و مورد بازپرسی نهاده شد. او گفت: من هیچ تعرضی نکردم و حرف این دختر را قبول ندارم. متهم بار دیگر مدعی شد انرژی درمانی بلد است و گفت: من سال هاست که انرژی درمانی می کنم و بیماران زیادی را درمان نموده ام. خیلی از این بیماران از پزشکان قطع امید نموده بودند، اما با یاری من حالشان خوب شد. زندگی روزمره ام را هم با بنایی و کار ساختمان می گذراندم. من به خواست دختر جوان و دایی اش برای درمان به خانه آن ها رفتم. چند جلسه که رفتم، برای اینکه درمان راحت تر انجام گردد و ما کار خلاف اخلاق ننموده باشیم دختر جوان را صیغه کردم و رابطه ما براساس صیغه بود و من تجاوز نکردم. نمی دانم او چرا دروغ می گوید.

مرد متهم مدعی شد: اینکه دختر جوان می گوید من او را هیپنوتیزم کردم و مورد تجاوز قرار دادم درست نیست، چون هیپنوتیزم بخشی از درمان است و من کار دیگری نکردم و فقط او را درمان کردم. متهم مدعی شد صیغه شدن پیشنهاد دختر جوان بود.

او گفت: دختر جوان از من خواست او را صیغه کنم، چون فرایند درمانش خوب پیش می رفت خیلی از من راضی بود و پیشنهاد داد او را صیغه هم بکنم، اما حالا از من شکایت نموده است. من حتی در این مدت به او علاقه مند شده بودم. دختر جوان حالا که دیده من به او علاقه دارم می خواهد از من باج گیری کند. با توجه به انکار متهم و بیان اینکه شاکی زن صیغه ای او بوده، قضات شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران، تحقیقات جدیدی را در این زمینه شروع کردند.

منبع: فرارو

به "ادعای تعرض به دختر جوان به بهانه انرژی درمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای تعرض به دختر جوان به بهانه انرژی درمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید