امامی: دوست دارم با حسین خانی کشتی بگیرم، به خاطر 10 دقیقه در شهریار به من جایزه ندادند

به گزارش وبلاگ بروبچ، نفر سوم وزن 70 کیلوگرم کشتی آزاد دنیا در سال 2019 گفت: در حالی که منطقه زندگی ما 10 دقیقه با شهریار فاصله دارد اما گفتند یونس امامی جزو شهریار نیست و اسمم را از لیست جوایز مدال آوران خط زدند.

امامی: دوست دارم با حسین خانی کشتی بگیرم، به خاطر 10 دقیقه در شهریار به من جایزه ندادند

به گزارش وبلاگ بروبچ، یونس امامی دیگر میهمان برنامه دایره طلایی ضمن آرزوی سلامت برای اسماعیل پلویی مربی سازنده استان در خصوص شرایط تمرینی اش در این روزها گفت: درست است که شرایط سختی هست، ولی این شرایط برای همه یکسان است. من هم این روزها در باشگاه انقلاب شهریار تمرین می کنم. رئیس تربیت بدنی کلید را دست ما داده و روزی یک جلسه تمرین می کنم. به هر حال باید از نظر روحی برای مسابقه آماده باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که در صورت برگزاری مسابقات دنیای 2021 این احتمال وجود دارد که به وزن 70 کیلوگرم برگردد؟، گفت: اگر خواستم وزنم را تغییر بدهم، برای این بود که وزنم بالا رفته بود. اکنون 76 کیلو هستم و دیگر نمی توانستم با کاهش وزنِ زیاد در 70 کیلوگرم کشتی بگیرم. در وزن جدید به مسابقات ایتالیا رفتم و آنجا کشتی گیر آمریکایی را شکست دادم، ولی بعد به ترکیه باختم.

امامی با اشاره به کسب مدال برنز دنیا در سال 2019 ادامه داد: شرایط در دنیای نورسلطان خوب پیش رفت اما ماقبل فینال با کشتی گیر قزاق آن ناداورای پیش آمد و نتوانستم به فینال بروم. شاید اگر فینالیست می شدم، طلا می گرفتم.

این مدعی وزن 74 کیلوگرم که با تیم دریاچه ارومیه برای شرکت در لیگ برتر قرارداد بسته، با تاکید بر اینکه تیم فصل گذشته اش با آنها تسویه حساب انجام داده و قراردادهای سال جاری نیز نسبت به فصل قبل افزایش داشته، تاکید نمود: درحال حاضر تنها راه درآمدمان از لیگ است. اگر لیگ تعطیل گردد، ما که تمام وقت در اردوهستیم و نه شغلی داریم و نه جایی استخدام هستیم، منبع درآمدی نخواهیم داشت. ما اوضاع اقتصادی خوبی نداریم و اگر با رعایت موارد بهداشتی لیگ برگزار گردد، به نفع کشتی است.

وی در خصوص رقابت در بین مدعیان 74 کیلوگرم گفت: جدا از اینکه با مصطفی حسین خانی حریف هستیم، رفاقت بین ما وجود دارد و بعد از کشتی دریافت، این رفاقت ها می ماند. خب من جوانتر هستم و تازه از 70 به 74 کیلوگرم آمده ام. خیلی کوشش می کنم و دوست دارم با بزرگانی همچون حسین خانی بتوانم کشتی بگیرم. امیدوارم هر کسی بیشتر زحمت کشیده، نتیجه بگیرد.

امامی در سرانجام با اشاره به بی توجهی مسئولان نسبت به مدال آوران، اعلام نمود: به ما توجهی نمی گردد، چون اصلا اولویت شان ورزش نیست و نگران بچه هایی هستیم که ما را نگاه می نمایند و از برخوردی که با ما می گردد، دلسرد می شوند. بعد از مدت ها جایزه ای برای قهرمانان کشتی در شهریار در نظر دریافتد، اما بعد چون یونس بچه شهریار نیست، اسمم را خط زدند. در حالیکه منطقه زندگی ما 10 دقیقه با شهریار فاصله دارد، اما گفتند یونس امامی جزو شهریار نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امامی: دوست دارم با حسین خانی کشتی بگیرم، به خاطر 10 دقیقه در شهریار به من جایزه ندادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامی: دوست دارم با حسین خانی کشتی بگیرم، به خاطر 10 دقیقه در شهریار به من جایزه ندادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید