بادامکی: پرسپولیس در خط حمله احتیاج به تقویت دارد، این تیم می تواند در 3 جام مدعی جدی باشد

به گزارش وبلاگ بروبچ، حسین بادامکی، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که این تیم باید در خط حمله خودش را تقویت کند تا در بازی های آینده شرایط بهتری داشته باشد.

بادامکی: پرسپولیس در خط حمله احتیاج به تقویت دارد، این تیم می تواند در 3 جام مدعی جدی باشد

حسین بادامکی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بروبچ در مورد شرایط تیم پرسپولیس در این فصل از رقابت های فوتبال باشگاهی کشور گفت: شرایط پرسپولیس رفته رفته بهتر شده است. پس از باخت به شهر خودرو که به نظرم پرسپولیس در آن بازی نسبت به دیدارهای قبلی اش بازی بهتری ارائه نموده بود و در دقایق آخر بازی را واگذار کرد، روند تیم بهتر شد. پرسپولیس در دو بازی گذشته عملکرد خوبی داشت و با بردهای خوبی که کسب کرد، خودش را به صدر جدول نزدیک نموده است.

وی اضافه نمود: طبیعی بود که پرسپولیس در آغاز این فصل شرایط سختی داشته باشد، چون سرمربی این تیم عوض شد و باید زمان می گذشت تا کالدرون به شناخت لازم برسد. پرسپولیس در این چند بازی عملکرد خوبی داشت و بازی با شاهین را هم با بردی پرگل پشت سر گذاشت.

بازیکن پیشین پرسپولیس در واکنش به این مسئله که سرخپوشان پایتخت در بازی های ابتدایی لیگ با چهار تیم مدعی تراکتور، استقلال، سپاهان و شهر خودرو بازی کردند که سه شکست و یک پیروزی حاصل آن بود و حالا که بازی ها ساده تر شده است می تواند خود را به صدر جدول برساند یا نه، گفت: قطعاً در بازی های پیش رو شرایط خیلی بهتر می گردد. چند بازی اول فصل پرسپولیس سخت بوده، اما مهم ادامه لیگ است. شاید این تیم آغاز خوبی نداشته، اما در ادامه لیگ و سرانجام مسابقات باید شرایط خوب باشد. برد پرگل مقابل شاهین هم خیلی به پرسپولیس یاری می نماید و مهاجمان نیز بعد از این بازی شرایط بهتری پیدا می نمایند. به خصوص علی علیپور که در این بازی هت تریک کرد و می تواند با این روحیه، روندش را حفظ کند.

بادامکی در پاسخ به این پرسش که آیا شرایط پرسپولیس برای حضور در سه جام مناسب است یا نه، اظهار داشت: فکر می کنم پرسپولیس می تواند حضوری قدرتمند داشته باشد. آن طور که من خبر دارم، اردوهای خوبی را پیش از فصل در خارج از کشور داشتند. ضمن اینکه بازیکنان هر چقدر در شرایط مسابقه باشند، به لحاظ بدنی شرایط بهتری پیدا می نمایند. با توجه به شرایط بازیکنانی که این فصل بازی های بیشتری انجام داده اند، فکر می کنم پرسپولیس این پتانسیل را دارد که در سه جام شرایط خوبی داشته و مدعی باشد. مگر اینکه اتفاقات حاشیه ای که همواره گریبان گیر تیم های بزرگ است، پرسپولیس را دچار مشکل کند.

وی درباره اینکه پرسپولیس در چه بخشی احتیاج به تقویت دارد، گفت: علی علیپور در خط حمله تنهاست و پرسپولیس احتیاج به بازیکن در خط حمله اش دارد. جونیور هم کیفیت لازم را ندارد و پرسپولیس باید خود را در خط حمله تقویت کند تا در بازی های آینده شرایط بهتری داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بادامکی: پرسپولیس در خط حمله احتیاج به تقویت دارد، این تیم می تواند در 3 جام مدعی جدی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بادامکی: پرسپولیس در خط حمله احتیاج به تقویت دارد، این تیم می تواند در 3 جام مدعی جدی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید