بایدن: ترامپ فرمانده ای است که هیچ فرمانی نمی دهد

به گزارش وبلاگ بروبچ، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت رئیس جمهور کنونی این کشور فرمانده ای است که درخصوص مبارزه با ویروس کرونا هیچ فرمانی نمی دهد.

بایدن: ترامپ فرمانده ای است که هیچ فرمانی نمی دهد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بروبچ، جوبایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت، دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور به عنوان فرمانده کل قوا هیچ فرمانی برای مبارزه با ویروس کرونا صادر نمی کند.

به نوشته پایگاه اینترنتی شبکه اِن بی سی نیوز، بایدن در یک سخنرانی ویدئویی گفت: این فردی که می گوید فرمانده کل قوا است هیچ فرمانی در راستای مبارزه با کووید نمی دهد.

وی اضافه کرد: ما به ملتی قوی تر، [بهره مند از] عدالتی بیشتر و متحدتر احتیاج داریم. باید قدرت کارگران و جوامعی که مدت ها است مورد بی توجهی قرار گرفته اند، به آن ها بازگردانیم.

بایدن که این سخنرانی را برای اعضای اتحادیه کارگران بخش برق آمریکا اجرا می کرد گفت، اتحادیه ها ستون فقرات آمریکا هستند و سازندگان آمریکا و طبقه متوسط این کشور محسوب می شوند.

بر اساس جدیدترین نظرسنجی هیل - هریس، بایدن در کل آمریکا 4 درصد از ترامپ پیش است. این در حالی است که ماه گذشته بر اساس نظرسنجی همین موسسه اختلاف این دو نفر 10 درصد بوده است.

بایدن روز گذشته نیز ترامپ را مورد انتقاد قرار داد و گفت وی مانند یک توله سگ تحت کنترل رئیس جمهور روسیه قرار گرفته است.

روزنامه نیویورک تایمز چندی قبل در گزارشی مدعی شد یک واحد ناشناس اطلاعاتی ارتش روسیه شبه نظامیان طالبان را برانگیخته تا در ازای دریافت پاداش نقدی، علیه نیروهای ائتلاف بین المللی تحت راهنمایی آمریکا که در افغانستان حضور دارند، عملیات انجام دهد.

این ادعا واکنش های زیادی را در بین مقامات آمریکا برانگیخت و بسیاری ترامپ را در این خصوص مسئول دانستند. اما این گزارش از سوی کاخ سفید قویا تکذیب شد و سازمانهای اطلاعاتی آمریکا نیز اخیرا اعلام کردند در این زمینه شواهد و مدارک مستحکمی وجود ندارد.

بایدن در سخنرانی جدید خود نیز بار دیگر بر این ادعا تأکید کرد و مدعی شد شواهد زیادی در این خصوص وجود دارد و ممکن نیز ترامپ از آن بی خبر مانده باشد.

خ

منبع: خبرگزاری فارس

به "بایدن: ترامپ فرمانده ای است که هیچ فرمانی نمی دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن: ترامپ فرمانده ای است که هیچ فرمانی نمی دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید