برگزاری آزمون مدیریت تأسیسات گردشگری در استان مرکزی

به گزارش وبلاگ بروبچ، معاون گردشگری استان مرکزی گفت: آزمون داخلی مدیریت عمومی تأسیسات در عمارت تاریخی حاکم در شهرستان ساوه برگزار گشت.

برگزاری آزمون مدیریت تأسیسات گردشگری در استان مرکزی

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی، سید حسن حسینی امروز دوشنبه 13 مردادماه 99 با اعلام این خبر اضافه نمود: این دوره آموزشی برای مدیران تأسیسات گردشگری برگزار گردید و تعداد 22 نفر از متقاضیان شرکت کننده با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در آزمون شرکت کردند.

معاون گردشگری استان مرکزی اظهار داشت: سرفصل آموزش های این دوره شامل شناخت صنعت گردشگری، مدیریت و سرپرستی در تأسیسات گردشگری، آشنایی با اصول و ابزارهای بازاریابی و تبلیغات، مدیریت و نظارت بر بخش پذیرش، خانه داری، پذیرایی و نوشیدنی، بخش تفریحی اقتصادی و اداری، آشنایی با زبان انگلیسی در گردشگری، ایمنی و بهداشت، پیشگیری از حوادث طراحی داخلی و تجهیزات تأسیسات گردشگری، مدیریت کیفیت و رضایت مشتریان و آشنایی با مفاهیم کسب و کارهای مکمل در تأسیسات گردشگری است که برای تمامی مدیران تأسیسات گردشگری برگزار می گردد و برای بازآموزی و آموزش بیشتر برای مدیران این دستگاه های خدمات رسان برگزار می گردد.

او اضافه نمود: مدیران برای تمدید مجوز تأسیسات گردشگری ملزم به گذراندن این دوره هستند.این دوره آموزشی با همکاری مؤسسه آموزشی همای جاده ابریشم برگزار گردید. برای شرکت کنندگان این دوره گواهینامه صادر خواهد شد.

منبع: میراث آریا

به "برگزاری آزمون مدیریت تأسیسات گردشگری در استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری آزمون مدیریت تأسیسات گردشگری در استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید