بوئینگ 737 مکس تا اواسط 2020 پرواز نمی کند

به گزارش وبلاگ بروبچ، کابوس مسائل بوئینگ 737 مکس برای این شرکت آمریکایی تمامی ندارد و گفته می گردد این هواپیمای پردردسر تا قبل از اواسط سال 2020 قادر به پرواز نخواهد بود.

بوئینگ 737 مکس تا اواسط 2020 پرواز نمی کند

به گزارش مهر به نقل از انگجت، در شرایطی که تصور می شد مسائل این هواپیما به زودی رفع شده و امکان پرواز آن فراهم می گردد، اما حالا تعیین شده که فرایند بازبینی بوئینگ برای کسب اطمینان در خصوص امنیت آن بیش از حد تصور به طول می انجامد.

انتظار می رود کسب مجوز برای پرواز هواپیمای بوئینگ 737 مکس حدود شش ماه دیگر طول بکشد و تا آن موقع این هواپیما نتواند پروازهای خود را از سر بگیرد.

علاوه بر شناسایی یک مشکل جدید در سیستم کنترل رایانه ای پرواز این هواپیما طی روزهای اخیر، تعیین شده که شرکت های هواپیمایی فعال در آمریکا هم قصد ندارند تا ماه ژوئن در تصمیم خود برای لغو استفاده از هواپیماهای 737 مکس تجدیدنظر نمایند و لذا عملیاتی شدن پروازهای این هواپیما تا قبل از تابستان منتفی است.

بوئینگ پیش از این مدعی شده بود نقصی مربوط به سیستم ایمنی پرواز 737 مکس را رفع نموده است. این مشکل منجر به سقوط مرگبار دو هواپیمای مذکور در نقاط مختلف دنیا شده بود.

منبع: چمدان

به "بوئینگ 737 مکس تا اواسط 2020 پرواز نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوئینگ 737 مکس تا اواسط 2020 پرواز نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید