تاکیدفرماندار بر تکمیل فرهنگسرای ملارد

به گزارش وبلاگ بروبچ، فرماندار شهرستان ملارد گفت: اگر به هر دلیلی اداره کل راه و شهرسازی به عنوان متولی تکمیل عملیات فرهنگسراها نمی تواند پروژه فرهنگسرای ملارد را تکمیل کند مدیریت شهری ملارد آمادگی ادامه کار را دارد.

تاکیدفرماندار بر تکمیل فرهنگسرای ملارد

به گزارش وبلاگ بروبچ به نقل از تسنیم، سجاد برنجی در جمع وبلاگ بروبچ اضافه کرد: از اداره کل راه و شهرسازی به عنوان متولی تکمیل عملیات فرهنگسراها انتظار داریم اگر به هر دلیلی از لحاظ هزینه نمی تواند برای اتمام این پروژه اقدام کند با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی تکمیل آن را به شهرستان واگذار گردد تا در اسرع وقت مدیریت شهری ملارد آن را تکمیل و به بهره برداری برساند.

وی ادامه داد: پروژه فرهنگسرای ملارد در کنار پارک عظیم مشاهیر شهر ملارد جانمایی شده است که با توجه به پیش بینی های صورت گرفته، در آینده فضای مناسبی را برای ارتقاء سطح فرهنگی و سرانه ای شهر ملارد ایفا می نماید.

این مسئول توضیح داد: با توجه به اینکه شهرداری صفادشت آمادگی لازم را برای افزایش سرانه ها و زیرساخت های فرهنگی، اجتماعی و امنیتی مسکن مهر دارد، بعد از توافقنامه ای که صورت می گیرد، اقدامات سریع تر برای واگذاری زمین به شهرداری صفادشت انجام گیرد تا کمبودهای که در این زمینه وجود دارد رفع گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "تاکیدفرماندار بر تکمیل فرهنگسرای ملارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکیدفرماندار بر تکمیل فرهنگسرای ملارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید