تداوم محدودیت های کرونایی در آلمان تا 4 ماه دیگر

به گزارش وبلاگ بروبچ، آلمان میخواهد شرایط اضطراری ناشی از کرونا در این کشور را تا چهار ماه دیگر تمدید کند.

تداوم محدودیت های کرونایی در آلمان تا 4 ماه دیگر

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ بروبچ، آلمان سه شنبه بعد از ظهر به وقت تهران از تداوم محدودیت های ایام کرونا تا چهار ماه دیگر اطلاع داد.

به گزارش منابع خبری، آلمان در نظر دارد شرایط اضطراری ناشی از کرونا در این کشور را تا ماه ژوئن (خرداد) تمدید کند.

وبگاه شبکه خبری دویچه وله آلمان نیز با اشاره به برنامه آلمان در تمدید شرایط اضطراری ایام کرونا نوشت که آنگلا مرکل صدر اعظم این کشور از شهروندان آلمانی خواسته با توجه به جهت طولانی پیش رو برای مهار کرونا و انجام واکسیناسیون، صبر پیشه نمایند. وی پس از برگزاری جلسه ای درباره این موضوع، از شهروندان آلمانی خواست برای انجام واکسیناسیون تا سرانجام تابستان صبر نمایند.

به گزارش وبگاه ولدو مترز تا به امروز در آلمان 2223316 نفر به کرونا مبتلا شده و از این تعداد 54398 نفر جان باخته اند.

طبق آخرین آمار دانشگاه جانز هاپکینز، دستکم 103 میلیون و 418 هزار و 646 نفر از مردم سراسر دنیا به کروناویروس آلوده شده اند و از آن میان دو میلیون و 238 هزار و 286 نفر نیز جان خود را از دست داده اند و دست کم 57 میلیون و 326 هزار و 266 نفر بهبود یافته اند.

آمریکا همچنان بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا و قربانیان این ویروس در دنیا را دارد و پس از آن هند با 10 میلیون و 767 هزار و 206 مورد ابتلا و 154 هزار و 522 مورد فوتی و برزیل با 9 میلیون و 230 هزار و 16 مورد ابتلا و 225 هزار و 143 مورد فوتی در رده های دوم و سوم کشورهای دنیا با بیشترین تعداد مبتلایان به کووید-19 قرار دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تداوم محدودیت های کرونایی در آلمان تا 4 ماه دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم محدودیت های کرونایی در آلمان تا 4 ماه دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید