تشدید برخورد با مشمولان غایب امری لازم است

به گزارش وبلاگ بروبچ، معاون ستاد کل نیرو های مسلح گفت: علت اصلی کمبود سرباز وجود آماری از مشمولان غایب در جامعه است که برخورد جدی هم با آنان صورت نمی پذیرد.

تشدید برخورد با مشمولان غایب امری لازم است

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ بروبچ، سردار محمدجواد زاده کمند معاون ستاد کل نیرو های مسلح اظهارکرد: شاکر این توفیق بزرگ الهی باشید که خداوند به شما عنایت فرموده تا در مقطع زمانی حساسی مسئولین وظیفه عمومی در استان ها باشید؛ اینکه با بهترین بندگان خدا و عظیم ترین سرمایه های مقدس نظام جمهوری اسلامی کار می کنید توفیق کمی نیست شاید این توفیق از آدم سلب گردد پس باید قدر این توفیق را در لحظه لحظه حضورمان بدانیم و ارج بنهیم و کوشش و مجاهدت کنیم که خدمت در همه جای نیروی انتظامی واقعا توفیق می خواهد و توفیق است که حضرت آقا مدال پرافتخار مجاهد فی سبیل الله را بر گردن تک تک سبز پوشان ناجا آویخته اند.

وی گفت:مخاطبین شما سرمایه های اصلی نظام هستند، آینده دارن این نظام هستند نخبگانی هستند که پیشرفت این نظام دست اینهاست و سرمایه عظیمی که ما می توانیم در جهت دهی به این ها چه مثبت و خدای ناکرده منفی، نقش داشته باشیم. این موضوعی است که وظیفه ما را سنگین و کار مارا ارزشمندتر می نماید

سردار زاده کمند با اشاره به روز دانش آموزگفت: سیزدهم آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است. امام علی (ع) هم در نامه به مالک اشتر فرمودند: سرباز زینت والی و افتخار کشور است، سرباز نگهبان دین وپاسدار شرف وحرمت قانون است، ای افسر تو اگر به راه حفظ شرافت سربازان جان ببازی سزاوار است، زیرا عملا به آنان درس فداکاری و صمیمیت می آموزی، ای پسر حارث در میان سرداران سپاه آن افسر را از همه بیشتر دوست بدار که سربازان را از هرچیز بیشتر دوست بدارد، خدمت سربازی از منظر، ولی امر مسلمین هم که می دانید چقدر تدابیر ارزشمندی را حضرت آقا دارند.

سردارزاده کمند بیان داشت: خدمت سربازی خدمت مقدسی است همه باید چه در زمان صلح و چه در زمان جنگ به این موضوع بپردازند، ما در این دو سال می توانیم سربازان را درراستای ارزش های انقلابی و انسانی پرورش دهیم.

معاون ستاد کل نیرو های مسلح گفت: یکی از مباحثی که اکثرا توسط فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی) مطرح می گردد، بحث توجه به جوانان، توجه به سربازان، توجه به نخبگان وظیفه، ایشان از ما می خواهند باید کوشش کنیم دردوران سربازی ازجوان ها استفاده بهینه کنیم.

وی با بیان اینکه دوران سربازی فرصتی برای توانمند سازی نظام و انقلاب است، اضافه کرد: سازمان وظیفه عمومی و مجموعه هایش در استان ها درگاه ورودی جوانان به این حوزه عظیم و بزرگ هستند.

معاون نیروی انسانی ستاد کل نیرو های مسلح اظهارکرد: علت اصلی کمبود سرباز در نیرو های مسلح، وجود آماری از مشمولان غایب در جامعه است که این دسته از مشمولان هزینه غیبت را بر اساس قانون متحمل نمی شوند و برخورد جدی هم با آنان صورت نمی پذیرد.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: تشدید برخورد با مشمولان غایب امری لازم است، ان شاءالله با ایجاد ساز و کار های عملیاتی لازم، شاهد برخورد چشمگیرتر با مشمولان غایب هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تشدید برخورد با مشمولان غایب امری لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید برخورد با مشمولان غایب امری لازم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید