جمهوری خواهان رسما ترامپ را برای دوره دوم معرفی کردند

به گزارش وبلاگ بروبچ به نقل از اسپوتنیک، کنوانسیون حزب جمهوریخواه آمریکا امروز دوشنبه در نشست خود در شارلوت واقع در ایالت کارولینای شمالی، رسما دونالد ترامپ را به عنوان نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر سال 2020 معرفی کرد.

جمهوری خواهان رسما ترامپ را برای دوره دوم معرفی کردند

بر اساس اعلام این خبرگزاری، رأی گیری مذکور در کنوانسیون حزب جمهوریخواه برگزار گشت و ترامپ تا کنون پیروز به کسب بیش از یک هزار و 276 رأی لازم برای احزار نامزدی شده است.

این درحالیست که شمارش آراء هم اکنون ادامه دارد.

گفتنی است، از آنجا که پیشتر و در جریان انتخابات مقدماتی این حزب بین ماه های فوریه و آگوست سال جاری میلادی، ترامپ فاقد رقیب جدی در میان جمهوری خواهان بود، پیروز به کسب 2 هزار و 339 رأی شده بود.

در همین رابطه، کنوانسیون حزب جمهوریخواه آمریکا ساعاتی پیش در بیانیه ای گفت که مایک پنس را به عنوان نامزد معاونت ریاست جمهوری این حزب در انتخابات سوم نوامبر سال 2020 انتخاب کرده است.

گفتنی است، کنوانسیون حزبی دموکرات ها هفته گذشته در حالی برگزار گشت که جو بایدن رسماً به عنوان نامزد ریاست جمهوری این حزب در انتخابات آینده و کامِلا هریس سناتور ایالت کالیفرنیا نیز به عنوان یار انتخاباتی و معاون وی تعیین شدند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جمهوری خواهان رسما ترامپ را برای دوره دوم معرفی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمهوری خواهان رسما ترامپ را برای دوره دوم معرفی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید