جهانگیری: شاید تدابیر سختگیرانه تری وضع کنیم ، به هیچ وجه نمی توانیم در برابر سلامت مردم مسامحه کنیم

به گزارش وبلاگ بروبچ، معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه دولت اگر نیاز باشد مجبور است باید نباید های جدی تری وضع کند، گفت: به هیچ وجه نمی توانیم در برابر سلامت مردم مسامحه کنیم.

جهانگیری: شاید تدابیر سختگیرانه تری وضع کنیم ، به هیچ وجه نمی توانیم در برابر سلامت مردم مسامحه کنیم

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ بروبچ، اسحاق دنیاگیری صبح امروز (دوشنبه) در جمع مدیران و متخصصان انستیتو پاستور با بیان اینکه انسجام خوبی برای مقابله با بیماری کرونا در کشور شکل گرفته است، اظهار کرد: این انسجام در کنار کار بزرگ و استثنایی است که جامعه پزشکی و درمانی کشور انجام دادند، که ما باید همیشه قدردان آن ها باشیم، و همراهی مردم مؤثر واقع خواهد شد.

وی اضافه کرد: اگر مردم همراهی کنند و در خانه بمانند تا زنجیره انتقال ویروس قطع بشود، می توان با قطعیت گفت که در آینده نه چندان دور بر این ویروس مسلط بشویم. امروز دوستان ما در انستیتو پاستور کار می کنند تا بتوانند بعد از تسلط کامل بر این ویروس، کنترل های لازم را در جامعه انجام دهند.

معاون اول رئیس جمهور گفت: این موضوع تنها متعلق به ایران نیست، بلکه مسأله ای است که کل دنیا را در برگرفته است. امروز کشور ها صنعتی بیشترین گرفتاری ها را دارند. ما به دلیل همراهی مردم در بخش های مختلف هیچ مسئله ای پیدا نکردیم. در تأمین نیاز ها و ضروریات مردم اقداماتی خوبی انجام دادیم و فروشگاه های ما پر از مواد مورد نیاز مردم است.

دنیاگیری تاکید کرد: دولت و ستاد مقابله با کرونا از روز ابتدای کار، مراکز مهم مذهبی و اجتماعات را تعطیل کرد. بخش های اصلی دولت امروز تعطیل است، اما برخی قسمت ها نمی توانند که تعطیل باشند.

وی اضافه کرد: امروز انستیتو پاستور نه تنها تعطیل نیست بلکه دوستان سه شیفت کار می کنند.

معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت اگر نیاز باشد مجبور است باید نباید های جدی تری وضع کند، چون ما به هیچ وجه نمی توانیم در برابر سلامت مردم مسامحه کنیم. ما باید مطمئن شویم که به سلامت مردم آسیبی نمی رسد و هرجایی که لازم باشد، مجبوریم تصمیمات سختگیرانه تری را اتخاذ کنیم.

دنیاگیری تاکید کرد: ممکن است با این تصمیمات سخت عده ای ناراحت بشوند و در فشار قرار بگیرند، اما آن ها هم باید بپذیرند که مردم برای نظام و کشور مهم هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جهانگیری: شاید تدابیر سختگیرانه تری وضع کنیم ، به هیچ وجه نمی توانیم در برابر سلامت مردم مسامحه کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانگیری: شاید تدابیر سختگیرانه تری وضع کنیم ، به هیچ وجه نمی توانیم در برابر سلامت مردم مسامحه کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید