حضور ناشران برتر کشور در نمایشگاه کتاب اصفهان

به گزارش وبلاگ بروبچ، خبرنگاران/اصفهانمدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با اشاره به شروع نمایشگاه کتاب این استان از 18 آبان ماه، گفت: حدود 500 ناشر برتر از سراسر کشور در نمایشگاه کتاب اصفهان حضور خواهند داشت.

حضور ناشران برتر کشور در نمایشگاه کتاب اصفهان

به گزارش وبلاگ بروبچ و به نقل از شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان با بیان اینکه نمایشگاه کتاب اصفهان به مدت شش روز و تا بیست و سوم آبان ماه ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: ویژگی مهم نمایشگاه کتاب سال جاری، حضور بسیاری از ناشران مطرح و برجسته کشور است تا نیازهای مخاطبان و علاقمندان کتاب در استان اصفهان به بهترین شکل ممکن رفع گردد.

وی با تاکید بر اینکه 9000 مترمربع فضای نمایشگاهی در قالب چهار سالن به نمایشگاه کتاب اصفهان اختصاص یافته است، اظهارکرد: تمام امکانات شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان در اختیار متولیان امر و دستگاه های اجرایی مرتبط با موضوع کتاب و کتابخوانی قرار گرفته تا این نمایشگاه که ویترین فرهنگی استان اصفهان به شمار می رود به بهترین شکل ممکن برگزار گردد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با تاکید بر اینکه ترویج فرهنگ مطالعه و افزایش آگاهی های عمومی و تخصصی مردم از مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه کتاب به شمار می رود، توضیح داد: نمایشگاه اصفهان علاوه بر مسئولیت های ذاتی خود در حوزه کسب و کار، تجارت و اقتصاد، مسئولیت های فرهنگی و اجتماعی نیز بر عهده دارد که کوشش می نماید با هماهنگی دستگاه های فرهنگی، برگزاری نمایشگاه کتاب و نمایشگاه هایی از این دست به این مسئولیت ها عمل کند.

وی ساعت بازدید از نمایشگاه کتاب اصفهان را از 9 صبح تا 8 شب مطرح کرد و گفت: به منظور استفاده تمامی اقشار مختلف از نمایشگاه کتاب، ساعت کاری این نمایشگاه به صورت یکسره از صبح تا شب مشخص شد تا همانند سال گذشته بیشترین میزان بازدید از این نمایشگاه شکل گیرد.

یارمحمدیان با تجلیل از عملکرد دستگاه های مرتبط با کتاب و ترویج فرهنگ مطالعه برای مشارکت در برپایی این نمایشگاه، اضافه نمود: این نمایشگاه با هماهنگی دستگاه های متولی حوزه کتاب و کتابخوانی برگزار می گردد و خوشبختانه متولیان امر نیز از برگزاری این نمایشگاه بسیار مطلوب بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حضور ناشران برتر کشور در نمایشگاه کتاب اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور ناشران برتر کشور در نمایشگاه کتاب اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید