خبرنگاران فعالیت خبرنگاران حرفه ای و توام با حس مسوولیت است

به گزارش وبلاگ بروبچ، اردبیل - خبرنگاران - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: فعالیت خبرگزاری جمهوری اسلامی (خبرنگاران) حرفه ای و توام با حس مسوولیت و حضور در همه عرصه های مهم اطلاع رسانی و خبری است.

خبرنگاران فعالیت خبرنگاران حرفه ای و توام با حس مسوولیت است

به گزارش وبلاگ بروبچ، سیدناصر اسحاقی روز پنجشنبه در جریان ملاقات با وبلاگ بروبچ خبرگزاری وبلاگ بروبچی استان اردبیل به مناسبت روز خبرنگار اضافه نمود: اصحاب رسانه به خصوص وبلاگ بروبچ وبلاگ بروبچ همواره در هر جایی که لازم بوده، حاضر شده و مسوولانه به وظیفه خود عمل نموده اند.

وی حضور محمود صارمی در افغانستان به عنوان خبرنگار وبلاگ بروبچ و شهادت او به هنگام انجام وظیفه خبررسانی را نشانه همین حس مسوولیت بالا مطرح کرد و ادامه داد: هم اکنون نیز وبلاگ بروبچ زیادی با همین حس در حال اجرا وظیفه هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، انجام وظیفه خبری و اطلاع رسانی در پنج ماهه بعد از شیوع کرونا را یکی دیگر از عرصه های فعالیت مسوولانه وبلاگ بروبچ برشمرد و گفت: وبلاگ بروبچ و اصحاب رسانه در این چند ماه کوشش بی نظیر و مثال زدنی از خود نشان دادند.

وی اضافه نمود: وبلاگ بروبچ از زمان شیوع کرونا، در خط مقدم مقابله با این پدیده خطرناک قرار دارند و با به خطر انداختن جان خود و با وجود قرار دریافت در معرض تهدید ویروس کرونا، وظیفه خود را انجام داده و در اطلاع رسانی و آگاهی دهی به جامعه کوشیده اند تا سلامت مردم کمتر به خطر بیفتد.

اسحاقی همچنین اضافه نمود: وبلاگ بروبچ مانند ایام جنگ، جان خود را به خطر انداخته و با حضور در مراکز درمانی، عمق شرایط خطرناک شیوع کرونا را با خبررسانی خود نشان دادند.

وی هوشیاری کنونی مردم در برابر کرونا را نتیجه ملموس کوشش وبلاگ بروبچ دانست و بیان نمود: این بیماری خطرناک با کوشش همگانی و با اطلاع رسانی درست به دست وبلاگ بروبچ قابل کنترل است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران فعالیت خبرنگاران حرفه ای و توام با حس مسوولیت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فعالیت خبرنگاران حرفه ای و توام با حس مسوولیت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید