دهکده مرموزی که همه ساکنانش در یک شب ناپدید شدند

به گزارش وبلاگ بروبچ، وبسایت کافه ترک: در طول تاریخ افراد زیادی هم زمان ناپدید شده اند. و این مسئله ای نیست که بسیار نادر باشد. ولی نکته ای که جای سوال دارد این است این افراد کجا می روند و اصولا چرا می روند هنوز پاسخی برای این پرسش ها وجود ندارد.

دهکده مرموزی که همه ساکنانش در یک شب ناپدید شدند

در طول تاریخ تحقیقات فراوانی برای یافتن این افراد اجرا شده است که همگی با شکست انتها یافتند.

دریاچه آنجیکنی یکی از مرموز ترین نقاط قاره آمریکاست. دهکده آنجیکنی دقیقا دور تا دور دریاچه واقع شده است و مردمی که آنجا زندگی میکردند از راه ماهیگیری روزگار می گذراندند. بنا به روایتی 2000 نفر در این دهکده ساکن بودند تا نوامبر 1930 که همگی ناپدید شدند…

جو لابل شکارچی کانادایی وقتی حوالی نیمه شب دنبال سرپناهی برای خود میگشت. گذرش به دهکده آنجیکنی افتاد اما در کمال شگفتی هیچ اثری از موجود زنده ای نیافت. بنا به گفته لابل تعداد ساکنین این دهکده، بنا به افرادی که آنها را میشناختند بین 30 تا 2000 نفر بودند. لابل در کمال وحشت متوجه شد این تعداد افراد بدون بردن ره توشه ای از دهکده رفته اند. آنها هیچ چیز با خود نبردند. سلاح ها، خوراکی ها حتی تمام لباس هایشان سرجایش بود. در این میان پلیس سوار نظام کانادا چند روز قبل از این اتفاق در آسمان نورهای عجیب و اجسام نامتعارف دیده و آنرا گزارش داده بود.

دقیقا در این دهکده چه اتفاقی افتاده است؟ در ارتباط با ناپدیدشدنشان پای خون آشام ها، موجودات فضایی و حتی ارواح سرگردان به میان آمد. یکی از سایت ها به نام RCMP در ارتباط با داستان گمشدن 2000 نفر در یک شب این داستان را افسانه شهری ندانست(افسانه هایی که جز خرافات چیزی نیستند) این سایت داستان دریاچه آنجیکنی را حقیقی قلمداد میکند. اما با وجود نسخه های فراوان این چنینی، حرف و سخن های فراوانی که سالهاست در ارتباط با ساکنان این دهکده سر زبانهاست. باور کردن اینکه افسانه شهری نیست سخت به نظر می رسد. در سرانجام مطمئن باشید مسئول تمام این اتفاقات خون آشام ها نیستند!

منبع: برترین ها

به "دهکده مرموزی که همه ساکنانش در یک شب ناپدید شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دهکده مرموزی که همه ساکنانش در یک شب ناپدید شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید