زامهران: بعضی تصور می نمایند 2 فوتبالیست به نام زامهران داریم، می توانستیم بیش از یک گل به تراکتور بزنیم

به گزارش وبلاگ بروبچ، هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر تأکید کرد تیمش در ملاقات مقابل تراکتور تبریز توانایی به ثمر رساندن بیش از یک گل را داشته است.

زامهران: بعضی تصور می نمایند 2 فوتبالیست به نام زامهران داریم، می توانستیم بیش از یک گل به تراکتور بزنیم

حسین زامهران در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بروبچ درباره پیروزی تیمش برابر تراکتور در تبریز گفت: بازی سختی داشتیم و تراکتور در زمین خودش دنبال برد بود. ما در مجموع بازی حساب شده ای را انجام دادیم و حتی می توانستیم بیشتر گل بزنیم. خوشحالم که در نهایت برد شیرینی را در این بازی به دست آوردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا غیبت چند بازیکن تراکتور به سود نساجی نشد؟، تأکید کرد: تراکتور آنقدر بازیکن دارد که اگر چند نفر را هم در اختیار نداشته باشد دیگران جای شان را پر نمایند، ضمناً ما هم چند بازیکن مان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم. البته نبودن بازیکنان باتجربه ای مثل دژاگه و مسعود شجاعی به سود ما بود.

زامهران درباره تک گل سه امتیازی اش در این بازی توضیح داد: خیلی خوشحالم که اولین گلم را در نساجی به ثمر رساندم. من مدتی مصدوم بودم و بعد از چند ماه دوری از بازی های رسمی، خوشحالم که در این بازی گل زدم. این گل را به احسان قهاری بازیکن مستعد نساجی تقدیم می کنم که متأسفانه رباط پاره نموده است. امیدوارم او با قدرت به میادین برگردد.

هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر با اشاره به بعضی اشتباهات که درباره نامش در رسانه ها می گردد، اعلام نمود: اسم من در شناسنامه حسین است، ولی از بچگی فرزاد صدایم می زنند. بعضی تصور می نمایند دو فوتبالیست به اسم زامهران داریم و این به خاطر همین موضوعی است که شرح دادم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زامهران: بعضی تصور می نمایند 2 فوتبالیست به نام زامهران داریم، می توانستیم بیش از یک گل به تراکتور بزنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زامهران: بعضی تصور می نمایند 2 فوتبالیست به نام زامهران داریم، می توانستیم بیش از یک گل به تراکتور بزنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید