شهردار سئول ناپدید شد

به گزارش وبلاگ بروبچ، خبرگزاری کره جنوبی امروز پنجشنبه اعلام نمود که ماموران پلیس در جستجوی پارک وون سون شهردار سئول هستند که بر اساس بعضی گزارش ها ناپدید شده است.

شهردار سئول ناپدید شد

بنا به گزارش یونهاپ، دختر شهردار سئول گزارشی را در این زمینه در اختیار پلیس قرار داده و نوشته است که او قبل از ظهر پنجشنبه منزل را ترک نموده و پس از آن تلفن همراهش نیز خاموش بوده و اطلاعی از او در دسترس نیست.

پلیس جستجوی گسترده ای را با 150 مامور برای یافتن سرنخی از شهردار گمشده سئول شروع نموده و از سگ ها و پهپادهای خود برای این منظور بهره گرفته است.

قرار بود شورای شهر سئول نشستی را با حضور شهردار بعد از ظهر امروز برگزار کند که به دلیل شرایط موجود لغو شده است.

پلیس و مقام های شهرداری گفته اند که هر اطلاعاتی را درباره این پرونده فورا اعلام خواهند کرد و اکنون در حال آنالیز جزییات بیشتر ماجرای ناپدید شدن پارک هستند.

گزارش حاکی است که شهردار قبل از این اتفاق به دلایلی در محل کارش حاضر نشده و برنامه های کاری روز پنجشنبه از جمله دیدار با یک مقام ریاست جمهوری را هم لغو نموده است.

گفته می گردد که او از امیدهای انتخابات ریاست جمهوری سال 2022 میلادی کره جنوبی و از جمله کسانی است که بارها از وجود فساد و نابرابری مالی و اجتماعی گلایه و انتقاد نموده است.

منبع: فرارو

به "شهردار سئول ناپدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهردار سئول ناپدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید