شورای امنیت سازمان ملل حمله داعش به زندان ننگرهار را محکوم کرد

به گزارش وبلاگ بروبچ، شورای امنیت سازمال ملل متحد امروز با انتشار بیانیه ای حمله بر زندان مرکزی شهر جلال آباد در ولایت ننگرهار را یک عمل تروریستی خواند و آن را محکم کرد.

شورای امنیت سازمان ملل حمله داعش به زندان ننگرهار را محکوم کرد

به گزارش ، شورای امنیت سازمال ملل متحد امروز (پنجشنبه 16 اسد/ مرداد) با انتشار بیانیه ای حمله بر زندان مرکزی شهر جلال آباد در ولایت ننگرهار را یک عمل تروریستی خواند و آن را محکم کرد.

در بیانیه شورای امنیت سازمان ملل متحد آمده است: اعضای شورای امنیت این نهاد حمله تروریستی داعش بر زندان ننگرهار را که دستکم 29 تن به شمول غیر نظامی ها کشته و ده ها تن دیگر زخمی شدند شدیدا محکوم می نمایند.

شورای امنیت سازمان ملل متحد در این بیانیه خواهان بازداشت و محاکمه هر چه زودتر عاملان حمله گروه تروریستی داعش بر زندان ننگرهار شده است.

در این بیانیه آمده است: اعضای شورای امنیت عمیق ترین همدردی و تسلیت خود را به خانواده های قربانیان و دولت افغانستان ابراز نموده و برای کسانی که زخمی شده اند آرزوی بهبودی سریع و کامل دارد.

لازم به ذکر است که شماری از مهاجمان مسلح شام روز یکشنبه (12 اسد/ مرداد) به زندان عمومی ولایت ننگرهار در شهر جلال آباد مرکز این ولایت حمله کردند. این حمله با انفجار یک موتر بمب گذاری شده شروع شد و نزدیک به 21 ساعت به طول انجامید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شورای امنیت سازمان ملل حمله داعش به زندان ننگرهار را محکوم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای امنیت سازمان ملل حمله داعش به زندان ننگرهار را محکوم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید