شوک عظیم به اسپانیایی ها با شنیدن خبر بازنشستگی نادال

به گزارش وبلاگ بروبچ، انتشار یک خبر گمراه کننده در فضای مجازی مردم اسپانیا را بسیار نگران و ناراحت کرد.

شوک عظیم به اسپانیایی ها با شنیدن خبر بازنشستگی نادال

به گزارش وبلاگ بروبچ، روز گذشته (آدینه) شوک غیرمنتظره ای به مردم اسپانیا به خصوص دوستداران رشته تنیس در این کشور وارد شد. دلیل آن هم انتشار خبری با عنوان نادال بازنشسته می گردد بود.

آنها و خیلی های دیگر با دیدن این تیتر گمان می کردند که اسطوره تنیس اسپانیا و مرد شماره 2 رده بندی اتحادیه تنیسورهای حرفه ای (ATP) قرار است راکتش را کنار بگذارد و این یعنی سرانجام کوشش وی برای سبقت دریافت از راجر فدرر به عنوان دارنده بیشترین قهرمانی در گرنداسلم های تنیس.

اما این خبر هیچ ارتباطی به نادال نداشت و در واقع تنها یک تشابه اسمی سبب گمراهی مردم شده بود. در واقع این خبر به سرانجام کار یک اسب مسابقه به نام نادال اشاره داشت که جزو مدعیان اصلی کسب مقام قهرمانی در مسابقات دربی کنتاکی بود.

این اسب سه ساله که فاتح چهار رویداد مهم از جمله مسابقات دربی آرکانزاس هم بوده و بیش از یک میلیون یورو جایزه نقدی برده است، به دنبال شکستگی استخوان دستش دیگر نمی تواند مسابقه دهد.

رافائل نادال 33 ساله به عنوان بهترین تنیسور تاریخ اسپانیا و رقابت های گرنداسلم اوپن فرانسه، تنها یک قهرمانی دیگر در مسابقات گرنداسلم می خواهد تا به رکورد 20 قهرمانی فدرر برسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شوک عظیم به اسپانیایی ها با شنیدن خبر بازنشستگی نادال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک عظیم به اسپانیایی ها با شنیدن خبر بازنشستگی نادال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید