طغیان دروازه بان پرسپولیس با فسخ توافق مالی!

به گزارش وبلاگ بروبچ، بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کُروات پرسپولیس که در تمرینات گروهی پیش فصل پرسپولیس در لیگ برتر بیستم به دلیل عدم دریافت مطالبات فصل گذشته خود دیرتر از بقیه بازیکنان حاضر شد خواهان دریافت پول قرارداد امسال با سرخ ها شد.

طغیان دروازه بان پرسپولیس با فسخ توافق مالی!

رادو که با توافق کتبی خود حاضر شد در تمرینات پرسپولیس شرکت کند تا به امروز فرصت بازی کردن در چارچوب دروازه این تیم را پیدا نکرده است تا از شرایط فنی اش همچون شرایط مالی ناراضی باشد.

باشگاه پرسپولیس برای اینکه رادو در ابتدای فصل به تهران بازشود و در تمرینات حاضر شود توافقی را با وی به امضا رساند که طبق آن مبلغ 61 هزار دلار بابت طلب فصل گذشته خود در 29 آذرماه گذشته دریافت کند. مبلغی که در موعد مقرر به وی داده شد تا رادو تنها بابت فصل جاری از سرخپوشان مطالباتی داشته باشد.

در این توافق اعلام شد که طلب فصل جاری رادو هفتم فروردین ماه سال 1400 به وی داده خواهد شد تا او نیز همچون سایر بازیکنان پرسپولیس پول گرفته باشد.

دروازه بان کروات پرسپولیس که تنها بازیکن خارجی سرخ ها محسوب می شود حالا در نامه جدید خود خواهان دریافت طلبش زودتر از موعد مقرر شده و توافق قبلی با این باشگاه را قبول ندارد. در صورتی که باشگاه پرسپولیس طلب رادو را در 15 روز آینده پرداخت نکند این بازیکن قصد دارد با فسخ یکطرفه قرارداد خود پرونده اش را به فیفا فرستاده و شکایت جدیدی را برای سرخ ها بابت بدهکاری ایجاد کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "طغیان دروازه بان پرسپولیس با فسخ توافق مالی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طغیان دروازه بان پرسپولیس با فسخ توافق مالی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید