عثمان دمبله خواهان ترک بارسلونا نیست؛ وینگر فرانسوی بلوگرانا قصد جدایی از این باشگاه را ندارد

به گزارش وبلاگ بروبچ، خبرگزاری خبرنگاران- عثمان دمبله، وینگر 23 ساله و فرانسوی باشگاه بارسلونا طی هفته های اخیر مورد توجه منچستریونایتد قرار گرفته است و ساعاتی قبل، برخی از رسانه های اسپانیایی ادعا کردند که این وینگر فرانسوی در آستانه انتقال به منچستریونایتد قرار گرفته است.

عثمان دمبله خواهان ترک بارسلونا نیست؛ وینگر فرانسوی بلوگرانا قصد جدایی از این باشگاه را ندارد

به گزارش وبلاگ بروبچ، به نقل از جرارد رومرو از رادیو کاتالونیا، باشگاه بارسلونا مذاکره با منچستریونایتد بر سر انتقال عثمان دمبله را تکذیب می کند. شیاطین سرخ خواستار به خدمت گیری قرضی دمبله هستند و نمی خواهند برای جذب او مبلغی را پرداخت کنند. عثمان دمبله نیز هیچ تمایلی برای ترک بارسلونا ندارد. با این حال، حدود 6 روز تا سرانجام جابجایی تابستانی باقی مانده است و احتمال وقوع هر اتفاقی ممکن است. همچنین فابریتزیو رومانو نیز تائید می کند که منچستریونایتد جذب قرضی دمبله را در نظر دارد اما این وینگر فرانسوی طی 3 ماه اخیر، همواره پیشنهادات دیگر باشگاه ها را رد کرده و خواستار ماندن در بارسلونا است.

عثمان دمبله، وینگر 23 ساله و فرانسوی باشگاه بارسلونا طبق ادعای رسانه های اسپانیایی در آستانه انتقال به منچستریونایتد قرار گرفته است. به نقل از آاس، عثمان دمبله در آستانه پیوستن به منچستریونایتد قرار گرفته است و سران بارسلونا در نظر دارند تا با مبلغ فروش دمبله، برای جذب ممفیس دیپای، وینگر هلندی باشگاه لیون اقدام کنند. بارسلونا پیشنهادی بین 50 تا 60 میلیون یورو را برای فروش دمبله می پذیرد.

گفتنی است که موندو دپورتیوو نیز این خبر را تائید کرده است و طبق ادعای موندو، مبلغ فروش دمبله با در نظر دریافت پاداش ها می تواند به 75 میلیون یورو نیز برسد. اد وودوارد پس از عدم جذب سانچو، با دمبله تماس گرفته است و سران این باشگاه پیروز شدند تا دمبله برای انتقال به منچستریونایتد متقاعد کنند. رونالد کومان، سرمربی باشگاه بارسلونا نیز با جدایی دمبله موافقت کرده است.

عثمان دمبله، وینگر 23 ساله و فرانسوی باشگاه بارسلونا با وجود علاقه سایر باشگاه ها خواستار جدایی از این تیم نیست. به نقل از کادنا سر، منچستریونایتد و لیورپول به جذب عثمان دمبله، وینگر فرانسوی باشگاه بارسلونا علاقه مند هستند اما او با وجود علاقه این دو باشگاه، خواستار جدایی از بارسلونا نیست. با حضور رونالد کومان روی نیمکت بارسلونا، دمبله از حضور در این باشگاه احساس بسیار خوبی دارد. به همین خاطر، دمبله یک فصل دیگر را نیز در بارسلونا سپری خواهد کرد. این وینگر فرانسوی تا سال 2022 با بارسلونا قرارداد دارد.

عثمان دمبله در سال 2017 در انتقالی 138 میلیون یورویی از دورتموند به بارسلونا پیوست اما مصدومیت ها مانع درخشش این بازیکن در نیوکمپ شد. عثمان دمبله از زمان انتقال به بارسلونا، متحمل 9 مصدومیت سنگین شده و به همین دلیل بیش از 80 بازی بارسلونا را از دست داده است. عثمان دمبله طی 8 ماه اخیر حتی یک دقیقه هم برای بارسلونا به میدان نرفته اما این بازیکن امیدوار است اوضاع برای او در ترکیب تیم رونالد کومان متفاوت پیش برود.

به نقل از موندو؛ عثمان دمبله از زمان آغاز تمرینات پیش فصل بارسلونا و طی دو هفته اخیر بدون مشکل در تمرینات حاضر بوده است. رونالد کومان از عملکرد این بازیکن بسیار شادمان است و روی او حساب ویژه ای باز کرده است. عثمان دمبله از نظر کومان یکی از 11 بازیکن اصلی بارسلونا محسوب می شود و فقط مصدومیت های مجدد می تواند مانع پیشرفت او در بلوگرانا شود.

منبع: خبرگزاری آریا

به "عثمان دمبله خواهان ترک بارسلونا نیست؛ وینگر فرانسوی بلوگرانا قصد جدایی از این باشگاه را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عثمان دمبله خواهان ترک بارسلونا نیست؛ وینگر فرانسوی بلوگرانا قصد جدایی از این باشگاه را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید