عرضه Horizon: Forbidden West برای 2021 در نظر گرفته شده است

به گزارش وبلاگ بروبچ، سونی به تدریج صحبت از بازی هایی که برای پلی استیشن 5 معرفی شده را آغاز نموده است. در ویدیویی تازه، کارگردان بازی Horizon: Forbidden West در عین این که از بخش های تازه و جدید گیم پلی و داستان این بازی گفته، به زمان عرضه بازی Horizon: Forbidden West هم اشاره نموده است. عرضه این بازی برای سال 2021 در نظر گرفته شده است.

عرضه Horizon: Forbidden West برای 2021 در نظر گرفته شده است

در ویدیوی منتشر شده از سوی استودیوی بازی سازی گوریلا گیمز، ماتیس دیونگ (Mathijs de Jonge) کمی از محتوای جدیدی که برای قسمت دوم بازی هورایزن در نظر گرفته اند، می گوید.

این طور که به نظر می رسد، اتفاقات خاتمه هورایزن روی قسمت دوم آن چندان تاثیری نگذاشته اند؛ طوری که انگار با تعدادی کوئست جدید برای هورایزن نخست طرف هستیم. نقش اصلی بازی هنوز هم الوی است؛ یک شکارچی از قبیله نورا که به دنبال کشف راز و رمزهای جدیدی، به غرب سفر می نماید. الوی نه از نظر ظاهری تغییر نموده و نه از نظر شخصیتی و با این که امیدواریم بازی نهایی به این شکل نباشد، ولی اگر الوی هنوز هم یک شکارچی است، پیش بینی می کنیم می کنیم حتی رفتار قبیله نورا هم پس از آن همه اتفاق بازی اول، تغییر ننموده باشد.

نام بازی یعنی غرب ممنوع، به منطقه ای که قصه در آن روی می دهد اشاره دارد. بازی از نظر مکانی، به غرب ایالات متحده می پردازد و اگر بخواهیم از روی نقشه آن را نشان دهیم، می توانیم بگوییم که نقشه بازی از ایالت یوتا در غرب امریکا آغاز می گردد و تا اقیانوس به سمت غرب پیش می رود.

کارگردان Horizon: Forbidden West می گوید که آن ها از قدرت پلی استیشن 5 استفاده نموده اند تا دنیایی بسیار متنوع تر و پرجزییات تر خلق نمایند. طبق گفته او، بازی نماینده ها غرق این دنیای جدید خواهند شد. به لطف اس اس دی پلی استیشن 5، خبری از صفحه های لودینگ در بازی نخواهد بود؛ طوری که اگر از روی نقشه بخواهید به نقطه ای دیگر سفر یا بازی را دوباره لود کنید، صفحه لودینگی نخواهد دید.

صحراها، دره ها و شهرهای ویران شده، نقشه Horizon: Forbidden West را پرخواهند کرد. نقشه بازی قرار است کمی بزرگتر از قسمت اول هورایزن باشد، ولی این بار فقط هم سطح نقشه مهم نیست، چون اعماق رودخانه ها و دریاچه ها هم کاملا قابل گشت و گذار هستند.

این مناطق جدید، میزبان موجودات کاملا تازه ای هستند و طبق گفته ماتیس دیونگ، ده ها دشمن جدید برای بازی طراحی شده است. مثل بازی قبل، باید دشمنان را اسکن نموده تا نقطه ضعف آن ها را پیدا و با آن ها مبارزه کرد.

قبیله های انسانی متعددی هم در نقشه Horizon: Forbidden West قرار داده شده اند. بعضی از این قبیله ها رفتاری محبت آمیز دارند، در حالی که بعضی دیگر به الوی حمله می نمایند؛ آن هم با ماشین هایی که توانسته اند رام نمایند و به سلطه ی خود درآورند.

بازی Horizon: Forbidden West برای عرضه در سال 2021 و روی کنسول پلی استیشن 5 در نظر گرفته شده است.

منبع: وبلاگ پلی استیشن

ببینید:

تریلر رونمایی Horizon: Forbidden West

منبع: دیجیکالا مگ

به "عرضه Horizon: Forbidden West برای 2021 در نظر گرفته شده است" امتیاز دهید

1 کاربر به "عرضه Horizon: Forbidden West برای 2021 در نظر گرفته شده است" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه Horizon: Forbidden West برای 2021 در نظر گرفته شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید