علی دایی سرمربی تیم ملی می گردد یا قلعه نویی؟

به گزارش وبلاگ بروبچ، آنها معتقد بوده اند با قلعه نویی راحت تر از علی دایی می گردد کار کرد. در مقابل نیز اعضایی معتقد بوده اند علی دایی گزینه مناسب تری برای تیم ملی است.

علی دایی سرمربی تیم ملی می گردد یا قلعه نویی؟

هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در آخرین جلسه خود دو گزینه علی دایی و امیر قلعه نویی را برای راهنمایی تیم ملی به بحث گذاشته است که در نهایت به دلیل اختلاف نظر قرار شده است موضوع با وزارت ورزش به مشورت گذاشته گردد.

به گزارش ایسنا، امروز در جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال مقرر شد سرمربی بعدی تیم ملی ایرانی باشد. دو گزینه ای که در جلسه مطرح شده امیر قلعه نویی و علی دایی بوده اند.

در این جلسه بحث های زیادی صورت گرفته و بر اساس منابع خبری ایسنا بیشتر اعضای هیات رییسه که نزدیک به تیم های خاص هستند علاقه شدیدی داشته اند تا قلعه نویی راهنمایی تیم ملی را بر عهده بگیرد. آنها معتقد بوده اند با قلعه نویی راحت تر از علی دایی می گردد کار کرد. در مقابل نیز اعضایی معتقد بوده اند علی دایی گزینه مناسب تری برای تیم ملی است.

همچنین حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال بعد از جلسه هیات رییسه، به وزارت ورزش رفته است تا درباره این موضوع با وزیر ورزش مشورت کند.

بر این اساس به احتمال زیاد یکی از میان قلعه نویی و دایی به عنوان سرمربی آینده تیم ملی معرفی خواهد شد واگر تحت هر شرایطی چنین اتفاقی رخ ندهد شانس یحیی گل محمدی یا جواد نکونام جدی تر از بقیه مربیان داخلی خواهد بود.

منبع: عصر ایران

به "علی دایی سرمربی تیم ملی می گردد یا قلعه نویی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی دایی سرمربی تیم ملی می گردد یا قلعه نویی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید