عملیات ارتش و الحشد الشعبی برای پاکسازی استان الانبار از بقایای داعش

به گزارش وبلاگ بروبچ، نیروهای ارتش و الحشد الشعبی عراق امروز (آدینه) به منظور تعقیب بقایای گروه تروریستی داعش در مناطق مختلف استان الانبار عملیات امنیتی به اجرا در آوردند.

عملیات ارتش و الحشد الشعبی برای پاکسازی استان الانبار از بقایای داعش

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بروبچ به نقل از پایگاه عراقی سومریه نیوز، نیروهای ارتش و الحشد الشعبی عراق به منظور تعقیب عناصر باقی مانده گروه تروریستی داعش در چند منطقه از استان الانبار عملیات امنیتی به اجرا در آوردند.

در همین ارتباط بخش اطلاع رسانی الحشد الشعبی با صدور بیانیه ای اعلام نمود: گروهان اول و دوم نیروهای الفرات در الحشد الشعبی با مشارکت نیروهای ارتش، عملیات جستجو و تعقیب عناصر باقی مانده داعش در مناطق مختلف الانبار را به اجرا در آوردند.

این عملیات در مناطق غابه مناخ، سد مدیسیس، وادی حلکوم، الهدرة، الکعرة، منطقة العودان، پایگاه سعد بنیان سحالی و ضایع انجام شد.

بر اساس بیانیه مزبور در این عملیات، مناطق مزبور به شکل کامل مورد بازرسی نهاده شد و مشخصات افراد موجود در این مناطق به دقت آنالیز شد.

همچنین در بیانیه الحشد الشعبی آمده است: عملیات الانبار در چارچوب تاکید الحشد الشعبی بر تامین امنیت در مناطق مختلف این شهر و حفظ جان اهالی آن در برابر نفوذ عناصر داعش و جلوگیری از تهدید علیه مردم جا دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عملیات ارتش و الحشد الشعبی برای پاکسازی استان الانبار از بقایای داعش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات ارتش و الحشد الشعبی برای پاکسازی استان الانبار از بقایای داعش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید