فال روزانه 18، 10، 1398

به گزارش وبلاگ بروبچ، فال روزانه 98/10/18

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. در همین ابتدای سال تولدتان به شما این نوید را می دهیم که سالی سرشار از دوستی و عشق را آغاز خواهید کرد. در این سال برای رسیدن به موفقیت راه درازی در پیش دارید اما افق های پیشرفت و موفقیت از اوایل سال تولدتان در دیدرس شما واقع شده است و مطمئن باشید با تلاش و تلاش، به اهدافی که برای سال تولدتان در نظر گرفته اید، خواهید رسید. در دی ماه که تولدتان با این ماه آغاز شده است، فکر بکری به ذهن شما می رسد. این فکر را دست کم نگیرید و با تمام تلاش به آن جامه عمل بپوشانید. در بهمن ماهی که در پیش دارید فشار کاری شما به اوج می رسد، در نتیجه در این ماه هوشمندانه تر از همواره کار کنید و با مهارت و دقت در انجام کارها، خودتان را به موفقیت نزدیک تر نمایید. به لحاظ کاری در بهار سال آینده، به رقیبی جدی در کار و کاسبی تان برخورد می کنید. به جای رقابتی کورکورانه، این رقابت را به رقابتی سازنده تبدیل کنید تا شما و رقیب تان برنده باشید. سختی های شما در تابستان سال آینده کمتر می گردد و در این فصل، فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می کنید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و در کنار اعضای خانواده تا می توانید خوش بگذرانید. در پاییزی که از راه می رسد تغییری مهم را در محل زندگی خود باید انجام دهید. انجام این تغییر به تنهایی از عهده شما خارج است و در چنین شرایطی روی یاری اعضای خانواده حساب باز کنید. آبان ماه سال آینده، ماه درخشانی برای شما است و در این ماه سود فراوانی روانه حساب های بانکی تان می گردد. سال تولدتان که با عشق و تلاش آغاز نموده اید را به گونه ای به انتها برسانید که دستاوردهای تکرارنشدنی در انتهای این سال به کارنامه زندگی تان اضافه گردد.

فال روزانه 18، 10، 1398

انسان خوبی هستید اما دوستان نابابی دارید و رفاقت با این دوستان شما را روز به روز از خوبی های زندگی جدا نموده است، امروز تصمیم بگیرید که دور رفقای ناباب را خط بکشید و با دوستانی رفاقت کنید که اخلاق و رفتار پسندیده ای داشته باشند. امروز فردی از شما در خواست کمک می نماید. این فرد قبل از اینکه به شما رو بیاندازد، از افراد دیگری نیز درخواست کمک نموده و روی وی را زمین انداخته اند. در نتیجه به غیر از شما پناهگاهی ندارد و بهتر است پول مورد احتیاج این فرد را به او قرض بدهید و مطمئن باشید زودتر از موعدی که انتظار دارید این پول را بازپس خواهد داد. رفتار خوبی با همسر یا عشق زندگی تان ندارید، اما به رغم این رفتار ناشایست، همسر یا عشق زند گی تان این اخلاق ناشایست را به روی شما نمی آورد و در قبال بدرفتاری، به شما محبت تحویل می دهد. از امروز تصمیم بگیرید که بدخلقی با عشق زندگی تان را کنار بگذارید و شما هم رفتاری محبت آمیز با ایشان در پیش بگیرید. ایده بکری در سر دارید و انجام این ایده، خواب و خیال شما را ربوده است. پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه ایده تان را با دیگران مطرح کنید، جوانب مختلف انجام آن را یک بار دیگر آنالیز نمایید. امروز شش دانگ حواس تان را جمع کنید چرا که احتمال سرقت اموال شما وجود دارد.

انگیز ه ای در زندگی ندارید و در برابر مسائل کمر خم نموده اید. اجازه ندهید این رویه ادامه پیدا کند و امروز با فردی که تجربه بیشتری از شما دارد، مشورت کنید و برای حل مسائل از ایشان کمک بگیرید. میان اعضای خانواده مشاجره ای در گرفته است و ذهن شما امروز از صبح درگیر این مشاجره است. بیش ازحد ذهن تان را مشغول این مشاجره نکنید و اجازه دهید اهل منزل چاره ای برای صلح و صفا پیدا نمایند. برای اشتباه هایی که در زندگی انجام داده اید، دائم به خودتان سرکوفت می زنید و لحظه ای از سرزنش خودتان دست نمی کشید. این رویکرد چیزی به غیر از تضعیف روحیه شما به دنبا ندارد و از امروز به جای غصه خوردن برای اشتباه های گذشته، از این اشتبا ه ها درس بگیرید و اجازه ندهید این اشتبا ها در آینده تکرار گردد. به همراه همسر یا عشق زندگی تان راهی سفری کوتاه هستید. در این سفر تا جایی که می توانید خوش بگذرانید و عاشقی کنید. امروز احتمال مشاجره ای میان شما و همکاران یا همسایه ها وجود دارد، اجازه ندهید این مشاجره بالا بگیرد و با خونسردی، قائله را ختم به خیر کنید.

انسان عبوسی هستید و کسی خنده شما را ندیده است، این روحیه شما را به فردی غمگین و افسرده تبدیل نموده و اطرافیان تمایلی به رفت و آمد با شما ندارند. از امروز بداخلاقی را کنار بگذارید و با رویی گشاده به استقبال زندگی بروید. فردی از شما درخواست پول می نماید، روی این فرد را زمین بیاندازید چرا که پولی که به ایشان قرض بدهید را هرگز بازپس نخواهد داد. روز شلوغی را شروع نموده اید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که همسر یا عشق زند گی تان متوجه حجم زیاد کارهای شما می گردد و دست کمک به سمت شما دراز خواهد نمود. یکی از همکاران یا همسایه ها، دائم توانایی های اش را به رخ شما می کشد، اجازه ندهید این وضع ادامه پیدا کند و امروز به ایشان ثابت کنید که چیزی کمتر از دیگران ندارید. امروز با یکی از دوستان یا آشنایان قرار ملاقات دارید، اما به اندازه ای سرتان شلوغ است که مجبور می شوید این قرار ملاقات را به آینده موکول کنید.

روز پراضطرابی انتظار شما را می کشد و احتمال مشاجره ای میان شما و فردی وجود دارد، نفت به آتش این مشاجره نریزید و با اجازه ندهید این مشاجره بالا بگیرد. به لحاظ اقتصادی روز خوبی است و معامله یا تجارت سودآوری در انتظار شما است. اختیار مال تان را ندارید و یکی از نزدیکان به جای شما در امور اقتصادی تصمیم می گیرد. از امروز به بعد اجازه ندهید کسی در کارهای اقتصادی شما دخالت کند و کلید حساب بانکی خود را تنها در دستان خودتان نگه دارید. اهمیت زیادی به همسر یا عشق زندگی تان نمی دهید و به جای اینکه کنار ایشان باشید، سرتان را به کار یا تفریح بند می کنید. قبل از اینکه عشق زندگی تان از این رفتار دلخور گردد، به او قول بدهید که از امروز به بعد وقت بیشتری را در کنار ایشان خواهید گذراند. در انجام کارها استمرار ندارید و قبل از اینکه از شغلی نتیجه بگیرید، شغل تان را عوض می کنید و از شاخه ای به شاخه دیگر می پرید. این روحیه به غیر از شکست چیزی برای شما به دنبال نخواهد داشت و با استمرار و تمرکز در یک شغل معین، درهای موفقیت را به روی خود باز کنید.

انسان مردم دار و آرامی هستید و به لطف این روحیه، امروز لحظه هایی سرشار از آرامش را تجربه خواهید کرد. روز بسیار خطرناکی برای معامله و امور اقتصادی است و اگر حواس تان نباشد، ضرر هنگفتی را در تجارت و خرید تجربه خواهید کرد. حرف دل تان را به زبان نمی آورید و همسر یا عشق زندگی تان از این روحیه دلخور شده است. امروز زمان خوبی است که عشقی که در دل دارید را به زبان بیاورید و عشق زندگی تان را غرق محبت کنید. انسان هنرمندی هستید، اما به رغم اینکه دستی در هنر دارید، خودتان را دست کم می گیرید و کسی از استعداد های درخشان شما خبر ندارد. امروز فردی که ارتباطات خوبی در جهانی هنر دارد، استعداد شما را کشف می نماید و زمینه درخشیدن شما در عالم هنر فراهم می گردد. یکی از دوستان قدیمی که خاطره های خوشی با هم داشته اید، امروز به ملاقات شما می آید و خاطره های خوش گذشته را با هم زنده خواهید کرد.

رفتار مناسبی با دیگران ندارید و بدون در نظر دریافت تمام جوانب، در خصوص دیگران قضاوت می کنید. این روحیه اطرافیان را از شما دلخور نموده است و جایی در میان آنها ندارید. از امروز تصمیم بگیرید قضاوت های غیر منصفانه و عجولانه را کنار بگذارید و قبل از هرگونه قضاوتی، ابتدا خودتان را جای فرد مورد نظر قرار دهید. قصد انجام کار مهمی را دارید اما برای این کار امروز و فردا نموده اید و تا به امروز دست روی دست گذاشته اید. امروز زمان خوبی برای شروع این کار است و با تلاش و تلاش، کاری که مدت ها سودای انجام آن را در سر داشتید با موفقیت به خاتمه برسانید. روز خوبی برای عاشقی است و دست همسر یا عشق زندگی تان را بگیرید و شب و روزی عاشقانه را سپری کنید.

مدتی است که از بیماری رنج می برید اما اهل مراجعه به پزشک نیستید و با درمان های خودسرانه، شرایط سلامتی تان وخیم تر شده است. کار را به دست کاردان بسپارید و امروز در اولین فرصتی به پزشک خانوادگی تان مراجعه کنید، در غیر این صورت سلامت شما روزبه روز وخیم تر خواهد شد.محتمل است میان شما و فردی که رابطه نزدیکی با او دارید، مشاجره ای در بگیرد. اجازه ندهید این مشاجره، احترام میان شما و این فرد را از بین ببرد و بزرگواری به خرج دهید و در اولین فرصت با این فرد از در دوستی و صلح وارد شوید. همسر یا عشق زندگی تان امروز از دنده چپ بلند شده و کم حوصله است. عقل سلیم حکم می نماید در چنین شرایطی، ایشان را تنها بگذارید و اجازه دهید با گذشت زمان، حال و احوال بهتری پیدا کند. راهی سفری تفریحی هستید، این موقعیت را به فال نیک بگیرید و تا می توانید در سفر خوش گذرانی کنید.

انسان ولخرجی هستید و پول در جیب شما بند نمی گردد، به خاطر داشته باشید اگر این روحیه را کنار نگذارید، قطعاً در آینده به لحاظ اقتصادی با مشکل روبرو خواهید شد. به اهل منزل قول داده اید که امروز بعداز ظهر دست آنها را بگیرید و برای خرید و گردش و تفریح، بیرون بروید. به قول تان عمل کنید و لحظه های شادی را در کنار خانواده سپری نمایید. به رفتار همسر یا عشق زندگی تان مشکوک شده اید و این روحیه شما را از داخل تخریب نموده است. ادامه این رویه به صلاح شما و عشق زندگی تان نیست و در اولین فرصت با ایشان صحبت کنید و راهکار ای پیدا نمایید. اهمیتی به سرووضع خود نمی دهید و مدتی است که رخت و لباس چندانی برای خودتان نخریده اید. امروز بهترین زمان برای خرید لباس و پوشاک است، این فرصت را غنیمت بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک، از همواره خوش تیپ تر شوید.

اگر قصد سرمایه گذاری دارید، پول خود را در خرید املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید و مطمئن باشید، سود خوبی روانه حساب های بانکی شما خواهد شد. توجهی به نظر همسر یا عشق زندگی تان ندارید و این رویه ایشان را حسابی از شما دلخور نموده است. از امروز تصمیم بگیرید که در تصمیم های مهم، نظر عشق زندگی تان را جویا شوید و به ایشان ثابت کنید که نظر وی برای شما از نظر هر کس دیگری مهم تر است. به لحاظ کاری به مسئله ای برخورد نموده اید و راهکار ای به نظرتان نمی رسد. امروز یکی از دوستان متوجه مشکل شما خواهد شد و با همفکری ایشان، این مشکل را از سر راه برخواهید داشت. مدتی است که وقت فراغتی دست نداده است و لحظه ای از کار و تلاش رهایی ندا شته اید، امروز بعداز ظهر زمان فراغتی پیدا می گردد، این زمان را به خودتان اختصاص دهید و تا می توانید تفریح و استراحت کنید.

روز خوبی را شروع نموده اید و سرشار از نشاط و انرژی هستید. در نتیجه اجازه ندهید روزمرگی های زندگی روزتان را خراب کند و با تلاش بیشتری کارها را انجام دهید. مهمانی بزرگی در پیش دارید و دوستان و آشنایان را به منزل خود دعوت نموده اید، برگزاری این مهمانی ممکن است شما را خسته کند، اما نگران نباشید چرا که به اندازه ای به شما در این مهمانی خوش می گذرد که خستگی زحمت هایی که کشیده اید از تن تان بیرون می رود. امروز با فرد مهمی قرار ملاقات دارید، گفته هایی که میان شما و این فرد مهم ردوبدل می گردد را آویزه گوش کنید و در آینده به کار بگیرید.

مدت زیادی است که پولی را از فردی قرض نموده اید و شرایط پرداخت این بدهی تا به امروز فراهم نشده است. امروز پولی به دست شما می رسد و با این پول بدهی تان را پرداخت کنید و از زیر بار دِین مردم بیرون بیایید. انسان دقیقی هستید و کارها را با دقت و سرعت انجام می دهید. این روحیه امروز در انجام کارها به کمک تان می آید و زودتر از چیزی که فکرش را بکنید، کارهای روزانه را در یک چشم به هم زدن انجام می دهید. رابطه میان شما و همسر یا عشق زندگی تان روز به روز در حال تیره شدن است و اگر فکری به حال این شرایط برندارید، احتمال ایجاد فاصله ای عمیق بین شما و عشق زندگی تان وجود دارد. زحمت هایی که در گذشته انجام داد ه اید در حال ثمره دادن است و امروز خبرهای خوشی از پیشرفت و موفقیت در کار به گوش شما خواهد رسید.

روز خوبی را به لحاظ اقتصادی شروع نموده اید و از مال جهان چیزی کم و کسر ندارید، اما نباید فراموش کنید که در همواره روی یک پاشنه نمی چرخد و از آنجایی که محتمل است در آینده احتیاجمند پول شوید، امروز پولی برای روز مبادا کنار بگذارید. میان اعضای خانواده مشاجره ای در گرفته است و اگر امروز برای حل این مشاجره دخالت نکنید، کار بالا می گیرد و رابطه اعضای خانواده کدر خواهد شد. زحمت های زیادی در زندگی کشیده اید اما احساس می کنید که این زحمت ها به چشم همسر یا عشق زندگی تان نمی آید و آن گونه که انتظار دارید قدردان شما نیست. این شرایط را با عشق زندگی تان درمیان بگذارید و اجازه ندهید چنین احساسی میان شما فاصله بیاندازد.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 18، 10، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 18، 10، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید