فال روزانه 29، 09، 1398

به گزارش وبلاگ بروبچ، فال روزانه آدینه 98/09/29

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

تولدتان را تبریک می گوییم، سالی پر از فراز و فرود را شروع خواهید کرد، در گذر از جهت این سال، کوله بار تجربه ای که در زندگی اندوخته اید بیشتر از همواره به یاری شما خواهد آمد، به لطف این تجارب نه تنها مسائل خودتان را یکی پس ازدیگری از پیش راه برخواهید داشت، بلکه دیگران نیز روی تجربه های شما حساب باز می نمایند و برای مشورت به شما رو خواهند آورد. در اسفند ماه امسال عزم انجام کاری را خواهید کرد، اما احتمال شکست شما در این کار بسیار است، از این شکست ناامید نشوید و با تجربه ای که از آن بدست می آورید، یک بار دیگر دست تان را به زانوی تان بگیرید و بلند شوید. اگر تا به امروز عاشق نشده اید، شهریور ماه آینده طعم عشق و دلدادگی را خواهید چشید، این عشق تب و سوز زیادی به جان شما خواهد انداخت و ماندگاری آن تنها به خودتان بستگی دارد. در سالی که با تولدتان شروع می کنید، افراد زیادی از شما درخواست یاری می نمایند، دست این افراد را بگیرید و هر کاری که از توان تان بر می آید برای آنها انجام دهید، این یاری ها بی نتیجه نخواهد ماند و در شهریور سال آینده به مسئله ای برخورد خواهید کرد و برای حل این مشکل روی افرادی که تا به امروز به آنها یاری نموده اید حساب باز کنید. سال تولدتان را به گونه ای به خاتمه برسانید که تجربه های طلایی این سال به کوله بار تجربه هایی که پیش از این داشته اید افزوده گردد.

فال روزانه 29، 09، 1398

اهمیت زیادی به سلامت جسمی تان نمی دهید و مراجعه به پزشک و دارو و درمان را دائم پشت گوش می اندازید، این قضیه باعث شده تا روز به روز اوضاع سلامتی تان وخیم تر گردد، از قلم نیاندازید که سلامتی سلطنت ناپیدا است و امروز با مراجعه به پزشک، فرایند درمان را آغاز کنید. قصد همکاری یا مشارکت با کسی را دارید اما ندای درون تان شما را از این مشارکت منع می نماید، به صدای درون خود توجه کنید و قبل از شراکت یا همکاری، یک بار دیگر تمام جوانب کار را آنالیز نمایید. مسافرتی سخت و طولانی را در پیش رو دارید و اصلاً نمی خواهید به این مسافرت بروید، اما رنج سفر را به خود هموار کنید و مطمئن باشید در طول این سفر نه تنها به شما خوش خواهد گذشت، بلکه فایده های زیادی از این سفر عاید شما خواهد شد. امروز یکی از اعضای فامیل که احتمالاً سن و سال کمی هم دارد از شما درخواست یاری می نماید، به این درخواست پاسخ مثبت دهید و تجربه های گران قدر خود را در اختیار این فرد قرار دهید.

امروز در محل کار یا منزل میان شما و فردی اختلاف نظر ایجاد خواهد شد و کارتان به بحث و مشاجره می کشد، این مصاحبهی پرتنش روز شما را خراب می نماید و آتش اضطراب و دلهره در دل تان روشن خواهد شد. قسط ها و قرض ها از در و دیوار روی سر شما آوار شده است و کاری از دست تان برای پرداخت این قرض ها برنمی آید، این شرایط دیری نخواهد پایید و امروز بعد از ظهر پول کافی برای پرداخت قسط ها فراهم می گردد. اگر تا به امروز در دام عشق گرفتار نشده اید، امروز روز عاشقی شما است و با فردی دیدار خواهید کرد که در نگاه اول عاشق این فرد خواهید شد. برنامه و نقشه خاصی برای آینده ندارید و در زندگی بلاتکلیف هستید، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و امروز فرصتی را برای برنامه ریزی و طرح نقشه های بلند مدت اختصاص دهید.

رژیم غذایی نامناسب و خوردن خوراکی های چرب شما را به دردسر انداخته است، امروز عزم تان را برای ورزش جزم کنید و با رعایت رژیم غذایی سالم و ورزش سلامتی تان را تضمین نمایید. روز خوبی برای تفریح و گردش به همراه اعضای خانواده است، این فرصت را غنیمت بدانید و دست اعضای خانواده را بگیرید و آنها را مهمان روزی خاطره انگیز کنید. انسان عجولی هستید و می خواهید راه صد ساله را در یک شب طی کنید، با این رویکرد به جایی در زندگی نمی رسید و برای چشیدن طعم موفقیت باید صبوری پیشه کنید و لحظه ای از کار و کوشش دست نکشید. امروز همسر یا عشق زندگی تان کاری خوشایندِ دل شما خواهد نمود تا دل تان را بدست بیاورد، این کار شما را بسیار خشنود خواهد نمود و آتش عشق در زندگی تان زبانه خواهد کشید.

امروز گرفتار مسئله ای شده اید و هیچ کاری از دست تان برای حل این مشکل بر نمی آید، در چنین مواقعی روی یاری دوستان و آشنایان حساب باز کنید و مطمئن باشید هرکاری که از دست شان بر بیاید را برای شما انجام خواهند داد. انسان صرفه جویی هستید و قسمتی از پول های تان را پس انداز نموده اید، این روحیه امروز به یاری شما می آید و از گرفتاری اقتصادی نجات پیدا خواهید کرد. استعداد های زیادی دارید و انسان توان مندی هستید، اما همواره فراموش می کنید که وقت طلا است، در نتیجه با نهایت توان و انرژی کار نمی کنید و این قضیه شما را از هم قطاران تان عقب انداخته است. از قلم نیاندازید که راز موفقیت در زمان بندی نهفته است و از همین امروز به خودتان قول بدهید که اهمیت بیشتری برای وقت و زمان قائل شوید. امروز یکی از اعضای دور فامیل بدون آنکه دعو ت اش نموده باشید، به شما سر خواهد زد و به رغم اینکه حسابی مشغول هستید، چاره ای ندارید که از این مهمان ناخوانده پذیرایی کنید.

انسان کوشش گری هستید و اطرافیان همواره شما را در حال کار و کوشش می بینند، امروز این کوشش ها به بار خواهد نشست و اطرافیان موفقیت شما را به چشم خود خواهند دید. به لحاظ اقتصادی نیز روز خوبی را تجربه خواهید کرد و نگرانی از بابت مسائل اقتصادی نخواهید داشت. برخی از اطرافیان چشم دیدن موفقیت ها و دستاوردهای شما را ندارند و امروز فردی برای شما نقشه شومی کشیده است، در نتیجه شش دانگ حواس تان را جمع کنید تا از گزند این نقشه شوم برحذر بمانید. مدت زیادی است که وقتی برای خودتان کنار نگذاشته اید و دائم در حال کار و کوشش بوده اید، امروز زمان فراغتی مهیا خواهد شد تا حسابی تفریح کنید و وقت خود را با کارهای مورد علاقه تان بگذرانید. اهمیت زیادی به همسر یا عشق زندگی تان می دهید و همواره سعی می کنید شرایط زندگی را طوری برای او آماده کنید که آب در دلش تکان نخورد، عشق زندگی تان امروز به شما ثابت می نماید که قدردان زحمت های شما است و عشق او به شما پایانی ندارد.

ممکن است باور نکنید اما جالب است بدانید یکی از آشنایان یا اعضای فامیل توجه ویژ ه ای به شما دارد و همواره زیرچشمی رفتار تان را زیر نظر می گیرد، این فرد رفتار شما را به عنوان الگویی در زندگی دنبال می نماید و بهتر است این فرد را ناامید نکنید و با انجام رفتارهای شایسته، الگویی سازنده و قابل اعتمادی برای وی باشید. امروز به جلسه کاری یا کنفرانس مهمی دعوت شده اید، در این مراسم اطلاعات مهمی در زمینه کار و تجارت شما مطرح می گردد، این اطلاعات را آویزه گوش کنید و در آینده برای گسترش تجارت خود به کار بگیرید. امروز احتمال کشمکش و بگومگو میان شما و همسر یا عشق زندگی تان بسیار است، اجازه ندهید این مشاجره میان شما کدورت ایجاد کند و قبل از اینکه فاصله تان عمیق گردد، خاطره این مشاجره را از ذهن و دل عشق زندگی تان بیرون کنید.

همواره مضطرب و نگران هستید و چاره ای برای کاهش نگرانی های خود پیدا نمی کنید، امروز با فردی روبرو خواهید شد و مصاحبه میان شما و این فرد، مانند ریختن آب روی آتش، نگرانی های شما را از بین خواهد برد. قصد انجام کاری را دارید اما از آنجایی که یک دست صدا ندارد، نمی خواهید این کار را به تنهایی انجام دهید، امروز یکی از دوستان نزدیک شما برای یاری در انجام این کار اعلام آمادگی می نماید و سود و فایده چشمگیری از این کار نصیب شما و دوست تان خواهد شد. اهمیت زیادی به اعضای خانواده نمی دهید و رفتار خوبی با آنها ندارید، این قضیه اهل منزل را از شما دلخور نموده است، قبل از اینکه این دلخوری ریشه دار گردد، از آنجایی دلجویی کنید و رفتار مناسبی را در پیش بگیرید.

روزتان را با خواب آلودگی آغاز نموده اید و بیش از حد معمول خوابیده اید، این قضیه باعث شده تا با کسالت از بستر بلند شوید و حوصله نداشته باشید، اجازه ندهید این روحیه روز شما را خراب کند و در طول روز با فعالیت و تحرک، نشاط و شادابی لازم را بدست بیاورید. مواظب افزایش وزن و سلامتی خود نیستید و اگر به همین روش ادامه دهید، در آینده حریف اضافه وزن تان نخواهید شد. انسان خودرای و یک دنده ای هستید و گوش تان به حرف کسی بدهکار نیست، ادامه این فرایند در زندگی شما را به فردی تنها و بی کس تبدیل خواهد نمود، از همین امروز تصمیم بگیرید که اهمیت بیشتری به حرف و نظر دیگران قائل شوید و به خصوص نصیحت های افراد مهم و باتجربه را آویزه گوش کنید. احتمال مشاجره ای میان شما و همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد، اجازه دهید آب ها از آسیاب بیافتد و پس از اینکه عشق زندگی تان آرامش خود را به دست آورد، با او صحبت کنید و نگذارید از این مشاجره چیزی به دل بگیرد.

به لحاظ اقتصادی درآمد قابل قبولی دارید، اما این درآمد کفاف هزینه های زندگی شما را نمی دهد و همواره یک پله عقب تر از هزینه ها هستید، از امروز تصمیم بگیرید که مدیریت بیشتری به دخل و خرج تان داشته باشید و رویکردی صرفه جویانه را درپیش بگیرید. امروز به مهمانی یا جلسه کاری دعوت هستید و در این مراسم با فرد جدیدی آشنا خواهید شد، این آشنایی زمینه رفاقت دیرینه ای را میان شما و این فرد فراهم خواهد نمود. همسر یا عشق زندگی تان امروز آن چنان که باید و شاید حوصله ندارد و در چنین شرایطی بهتر است او را به حال خودش رها بگذارید و بیش از حد مزاحمش نشوید. امروز به لحاظ کاری، روز شلوغی را در پیش ندارید و می خواهید به کاری که علاقه دارید بپردازید، اما ممکن است دوستان و رفقا از راه سر برسند و تنهایی و خلوت شما را بر هم بزنند.

امروز از خواب که بلند شده اید اعصاب ندارید و نمی خواهید کسی را ببینید، دست برقضا در چنین شرایطی به مهمانی هم دعوت شده اید و سعی کنید در این مهمانی اعصاب تان را کنترل کنید و با کسی بگو مگو راه نیاندازید. حریف خرج های زندگی تان نیستید و اوضاع اقتصادی خوبی ندارید، برای بهبود این اوضاع با بزرگان فامیل و افراد باتجربه مشورت کنید و چاره کار را از آنها جویا شوید. همسر یا عشق زندگی تان امروز توقع های زیادی از شما دارد، اما شما می خواهید به کارهای خودتان برسید و زمان زیادی برای پاسخ گویی به توقع های او ندارید، این شرایط را به گونه ای به وی شرح دهید که از شما دلخور نگردد. امروز بعد از ظهر خبر فرخنده ای از یکی از فامیل ها یا آشنایان بسیار دور به دست شما می رسد و از این خبر حسابی خشنود خواهید شد.

همواره از زمین و زمان گله دارید و تا می توانید از اتفاق های اطراف خود ناله می کنید، مطمئن باشید با این روحیه کار به جایی نخواهید برد و به جای اینکه نگاه به نیمه خالی لیوان شما را ناراحت کند، از امروز همواره نیمه پر لیوان را ببینید و به داشته های خود افتخار کنید. احتمال اینکه امروز ضرر کنید یا چیزی از دست بدهید بسیار است، از قلم نیاندازید که جهان بالا و پایین دارد و برای مال از دست رفته تان هرگز غصه نخورید. اهل ریسک و خطر نیستید و به همین دلیل دستاوردهای چشمگیری در زندگی نداشته اید، از قلم نیاندازید که موفقیت پشت ترس و خطر قرار گرفته است و از امروز دل تان را به دریا بزنید و کاری که مدت ها است از انجام آن هراس داشتید را انجام دهید. امروز احتمال مشاجره میان شما و همسر یا عشق زندگی تان بر سر چیزهای کوچک و پیش پا افتاده وجود دارد، این مشاجره را ادامه ندهید و در اولین فرصت دل عشق زندگی تان را بدست آورید.

امروز میان همکاران یا اهل منزل مشاجره ای در خواهد گرفت، این مشاجره ریشه اقتصادی دارد و کاری از دست شما برای پادرمیانی و برقراری صلح و صفا بر نخواهد آمد. به جای اینکه با مسائل رودررو شوید، همواره از آنها طفره می روید و این قضیه باعث شده تا مسائل حل نشده زیادی در زندگی داشته باشید، از امروز فرار از مسائل را کنار بگذارید و عزم خود را برای حل مسائل جزم کنید. اهمیت زیادی به همسر یا عشق زندگی تان نمی دهید و این قضیه حسابی وی را از شما ناراحت و دلخور نموده است، امروز فرصتی را برای بودن در کنار عشق زندگی تان کنار بگذارید و ثابت کنید که از صمیم قلب دوستش دارید. علاقه ای به فراگیری تخصص های جدید ندارید، از قلم نیاندازید که دانش همان قدرت است و با کسب تخصص های جدید، درهای تازه ای در زندگی به روی شما باز خواهد شد.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 29، 09، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 29، 09، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید