فتاحی: بازیکنان سپاهان از ملاقات با سایپا واهمه دارند

به گزارش وبلاگ بروبچ، سرپرست تیم فوتبال سپاهان می گوید که بازیکنان این تیم با توجه به شرایط کرونا از تقابل با تیم سایپا واهمه دارند.

فتاحی: بازیکنان سپاهان از ملاقات با سایپا واهمه دارند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بروبچ، رضا فتاحی، سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان در مورد شرایط این تیم در شرایط کرونایی و اینکه بازیکنان بعضی تیم ها به این ویروس مبتلا شده اند و شاید لیگ تعطیل گردد، گفت: اینکه سایر تیم ها کرونا دارند یا نه، در حیطه وظیفه باشگاه سپاهان نیست. ما تا به حال پنج مرحله تست کرونا داده ایم که همه منفی بودند. علت این است که ما در اصفهان شرایط نسبتاً بهتری در قیاس با شهرهای دیگر داریم و بازیکنان هم رعایت می نمایند؛ اگرچه این بیماری شرایطی دارد که هر لحظه ممکن است افراد مبتلا شوند. امیدوارم مردم پروتکل ها را رعایت نمایند و بتوانیم همه به سلامت از این بیماری عبور کنیم.

وی درباره شرایط شهرهای جنوبی کشور که شرایط قرمز است و اگر سپاهان در این شهرها بازی داشته باشد سفر خواهد نمود یا نه، گفت: ما تمام بازی های جنوب کشور را در نیم فصل اول انجام دادیم. از 9 بازی به جامانده هم 3 بازی در تهران، یک بازی در تبریز و 5 بازی در اصفهان بود. برنامه لیگ را اعلام نموده اند و فدراسیون فوتبال که نه، از جاهای بالاتر باید بگویند فلان شهر امکان بازی کردن دارد یا نه. این نیست که یک تیم بگوید به این شهر می روم و به آن شهر نمی روم. مسئولان بهداشت کشور باید این مسئله را تعیین نمایند که یک شهر آمادگی آن را دارد یا نه.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان در واکنش به این سؤال که آیا خودش اعتقادی به ادامه مسابقات با این شرایط دارد یا نه، اظهار داشت: پیش از اینکه تمرینات تیم ها در تاریخ اول خردادماه شروع گردد، نظرات مان را به صورت کتبی به فدراسیون پزشکی ورزشی، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ اعلام کردیم. آن موقع خواهان لغو مسابقات بودیم و خواستیم جلسه بگذارند تا تمام باشگاه ها نظرشان را بدهند. پس از اینکه تصمیم گرفته شد بازی ها ادامه پیدا کند، ما تمکین کردیم و الان هم هر تصمیمی بگیرند، تمکین خواهیم کرد.

فتاحی درباره اینکه آیا از بازی با تیم سایپا ترس ندارند به این دلیل که آنها هفته گذشته با استقلال مسابقه دادند و حالا تعیین شد استقلالی ها به کرونا مبتلا شده اند، گفت: همه نگران هستند. کسی هم که فوتبال بازی نمی نماید و عادی زندگی می نماید، نگران است. با این حال سایپایی ها شب گذشته تست دادند و مسئولان سازمان لیگ هم منتظر پاسخ هستند. یکی از بازیکنان استقلال هم شنیده ام که گفته در بازی با سایپا با کرونا بازی نموده و همین مسئله ترس و واهمه را به بازیکنان ما منتقل نموده است و از من سوال می کردند. امیدوارم اینطور نباشد و بازیکنان سایپا و تمام بازیکنان صحیح و سلامت باشد. ما هم به خاطر خودمان و خانواده مان پروتکل را رعایت می کنیم.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان در واکنش به اینکه آیا اصلاً زیرساخت لازم برای رعایت تمام پروتکل ها وجود دارد یا نه، گفت: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به ما اعلام کردند از کشورهای اروپایی الگو گرفته اند، اما اجرای آن خیلی سخت است. با این حال در بازی با گل گهر سیرجان، آنطور که ناظر بازی گفته بود، توانسته ایم پروتکل ها را رعایت کنیم. نمی گویم صد درصد رعایت شده، اما تا آنجایی که توانستیم پروتکل ها را برای سلامت بازیکنان رعایت کردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فتاحی: بازیکنان سپاهان از ملاقات با سایپا واهمه دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاحی: بازیکنان سپاهان از ملاقات با سایپا واهمه دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید