فرهنگی: مجلس فردا جلسه غیر علنی دارد ، حضور وزیر اقتصاد یا رئیس بانک مرکزی در جلسه

به گزارش وبلاگ بروبچ، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: فردا سه شنبه مجلس شورای اسلامی جلسه غیرعلنی با حضور تیم مالی دولت و سرپرست مرکز پژوهش های مجلس دارد.

فرهنگی: مجلس فردا جلسه غیر علنی دارد ، حضور وزیر اقتصاد یا رئیس بانک مرکزی در جلسه

محمد حسین فرهنگی، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در تبادل نظر با خبرنگار پارلمانی وبلاگ بروبچ، خبر برگزاری جلسه غیر علنی مجلس (سه شنبه 13 خرداد 99) با موضوع مسائل مالی را داد.

وی ادامه داد: در این جلسه وزیر امور اقتصاد و دارایی و یا عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی و همچنین سرپرست مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی حضور دارند که قرار است به مسائل مالی و معیشتی مردم در این جلسه پرداخته گردد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه هیئت رئیسه مجلس فردا جلسه خواهد داشت، گفت: در جلسه غیر علنی مجلس قرار است مرکز پژوهش ها درباره مسائل و مسائل مالی کشور و رکود مالی که مانع تحقق فراوری در کشور می گردد گزارش هایی به نمایندگان مجلس یازدهم ارائه دهد.

وی اضافه نمود: براساس برنامه ریزی های اجرا شده در این جلسه یا فرهاد دژپسند وزیر امور مالی و دارایی و یا عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی برای ارائه گزارش به مجلس خواهند آمد.

عضو هیئت رئیسه مجلس بیان داشت: مجلس بنا دارد تا در جلسات مختلف از اعضای تیم مالی دولت دعوت کند تا در خصوص مسائل مالی کشور به نمایندگان گزارش دهند.

فرهنگی در انتها بیان داشت: بعد از جلسه غیر علنی، مجلس شورای اسلامی جلسه علنی خواهد داشت و یکی از اعضای تیم مالی دولت برای ارائه گزارش در خصوص مسائل مالی روز کشور در جلسه علنی مجلس حاضر می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فرهنگی: مجلس فردا جلسه غیر علنی دارد ، حضور وزیر اقتصاد یا رئیس بانک مرکزی در جلسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهنگی: مجلس فردا جلسه غیر علنی دارد ، حضور وزیر اقتصاد یا رئیس بانک مرکزی در جلسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید