قمه کشان محله اتابک دستگیر شدند

به گزارش وبلاگ بروبچ، رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری قمه کشانی خبر داد که موجب رعب و وحشت ساکنان محله اتابک شده بودند.

قمه کشان محله اتابک دستگیر شدند

به گزارش ، سرهنگ یعقوبعلی رجبیان رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: روز گذشته در پی اعلام مرکز 110 مبنی بر قمه کشی، شرارت و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان در محله اتابک، بلافاصله تیم های عملیاتی پلیس امنیت عمومی وارد عمل شده و به محل درگیری اعزام شدند.

سرهنگ رجبیان با بیان اینکه عاملان این نزاع و درگیری قبل از حضور مأموران، از محل متواری شدند، افزود:در بررسی و تحقیقات اجرا شده مشخص شد، 2 تن از اراذل و اوباش سابقه دار منطقه به دلیل اختلاف حساب و قدرتنمایی دست به این شرارت زده اند.

این مقام انتظامی ادامه داد:در پایش اطلاعاتی و بررسی دوربین های مداربسته محل وقوع جرم، هویت متهمان شناسایی و پس از اخذ دستور قضایی، مأموران پلیس پیروز شدند روز گذشته هر دو آن ها را در مخفیگاهشان در حوالی شهرک مسعودیه در دو عملیات جداگانه دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی انتقال دهند.

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه این افراد شرور به جرم خود اعتراف کرده اند، بیان داشت: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به دادسرا اعزام شدند.

وی در پایان گفت: پلیس اجازه قدرتنمایی و اخلال در نظم عمومی به هیچ فردی را نخواهد داد و با هماهنگی مراجع قضایی با مخلین و افراد خاطی برابر قانون برخورد خواهد کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "قمه کشان محله اتابک دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قمه کشان محله اتابک دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید