لیگ برتر فرسایشی شده است، پاتوسی بازی کرد چون دست نکونام بسته بود

به گزارش وبلاگ بروبچ، سیدمحمد علوی در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره توقف تیم فولاد مقابل سایپا در هفته بیست و هشتم لیگ برتر گفت: بازی خوب وجذابی انجام دادیم اما توپ هایمان به گل تبدیل نشد. به هر حال این هم جزئی از بازی است و ان شاءالله کوشش می کنیم در دو بازی به جامانده جبران کنیم. هدفمان کسب سهمیه آسیاست و امیدوارم با همان بازی خوب به هدفمان برسیم.

لیگ برتر فرسایشی شده است، پاتوسی بازی کرد چون دست نکونام بسته بود

سرپرست تیم فولاد خوزستان درباره مشکل گلزنی تیم فولاد در ملاقات با سایپا توضیح داد: لیگ برتر فرسایشی و خسته نماینده شده است. بازیکنان خسته هستند و هر چه به انتها لیگ نزدیک می شویم، این مسائل طبیعی است و تقریبا همه تیم ها با آن دست و پنجه نرم می نمایند از جمله تیم سپاهان. علاوه بر این حساسیت بازی ها هم بالا است و همه می خواهند بهترین عملکرد را داشته باشند.

علوی با اشاره به ملاقات بعدی فولاد مقابل پارس جنوبی گفت: سعی می کنیم این فرصت طلایی را از دست ندهیم. البته سرمربی تیم پارس، سیروس پورموسوی است که برای بازی با فولاد انگیزه دارد. پورموسوی شناخت نصف و نیمه ای هم از ساختار باشگاه فولاد دارد ولی امیدوارم هیچ چیز جلوی ما را برای رسیدن به هدفمان نگیرد.

وی درباره حضور علی محمدی رئیس کارخانه فولاد در تمرین روز گذشته این تیم و جلسه با بازیکنان اظهارداشت: حضور آقای محمدی در جهت مباحث انگیزشی بود. محمدی و همچنین سعید آذری مدیرعامل باشگاه از همان روز اول حامی تیم بودند. صادقانه بگویم اگر محمدی و آذری نبودند، این فصل خیلی به مشکل می خوردیم. هر امکاناتی که خواستیم این فصل در اختیارمان گذاشتند. آنها کار بزرگی برای خوزستان انجام می دهند و به فکر مردم خوزستان هستند.

سرپرست فولاد همچنین در واکنش به نقدها از شرایط بدنی آیاندا پاتوسی هافبک آفریقایی فولاد در ملاقات با سایپا گفت: جواد نکونام یک مربی حرفه ای است و اگر پاتوسی در چند ملاقات گذشته بازی نکرده بود، دلیلش همین بود. ولی دستِ جواد نکونام برای این بازی بسته بود که احتیاج شد پاتوسی به میدان برود. درباره اینکه پاتوسی فصل بعد می ماند یا نه، خود این بازیکن و باشگاه در انتها فصل تصمیم می گیرند.

علوی در انتها با تشکر از طرفداران تیم فولاد تأکید کرد: طرفداران فولاد هر کجای ایران ما را می بینند پیگیر شرایط تیم هستند. آنها مایه دلگرمی باشگاه فولاد می باشند و امیدواریم بتوانیم در انتها فصل محبتشان را جبران کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "لیگ برتر فرسایشی شده است، پاتوسی بازی کرد چون دست نکونام بسته بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فرسایشی شده است، پاتوسی بازی کرد چون دست نکونام بسته بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید