مرفاوی: قول قهرمانی نمی دهیم اما به فکرش هستیم، قهر فکری؟ اصلا چنین مساله ای نیست

به گزارش وبلاگ بروبچ، خبرگزاری خبرنگاران- مرفاوی به تشریح شرایط استقلال پیش از ملاقات با مس رفسنجان پرداخت.

مرفاوی: قول قهرمانی نمی دهیم اما به فکرش هستیم، قهر فکری؟ اصلا چنین مساله ای نیست

به گزارش وبلاگ بروبچ، مربی تیم فوتبال استقلال می گوید هیچ مربی ای قول قهرمانی نمی دهد و حتی صدرنشین فعلی هم نمی تواند قول قهرمانی بدهد اما ما برای قهرمانی می جنگیم تا آن را به دست بیاوریم. صمد مرفاوی در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان گفت:

قبلا در کرمان کار کردم. شادمانم در این استان هستم. بازی سخت و مهمی داریم. با توجه به شرایطی که در جدول داریم باید این شرایط را حفط کنیم و بالاتر برویم و در کورس باشیم. آماده این بازی هستیم. تمرینات خیلی خوبی انجام دادیم. مس هم تیم خیلی خوبی است. از این تیم شناخت داریم. در بازی های آخر نتایج خوبی گرفتند و از نظر روحی شرایط خوبی دارند.

وی اضافه کرد:

کوشش بیشتری می کنیم که این سه امتیاز مهم را به دست بیاوریم. بچه های ما کاملا مطلع هستند و شرایط را به خوبی درک می نمایند. آن ها را از نظر روحی آماده نموده ایم که بتوانیم این سه امتیاز را به دست بیاوریم.

مربی استقلال در مورد انتخاب عزیزی خادم به عنوان رئیس جدیدی فدراسیون فوتبال گفت:

فوتبال ایران باید راستا جدیدی را طی کند. او با توجه به برنامه هایی که دارد امیدوارم بتواند به خوبی کار کند و شرایط فوتبال ما را چه داخلی و چه بین المللی بهتر کند. ان شاالله کارایی خوبی داشته باشد. باید به او یاری کنیم که فوتبالمان در آسیا حرف اول را بزند و بتوانیم در آینده جام هایی هم داشته باشیم. باید در فوتبال داخلی هم تحولاتی ایجاد گردد که شرایط تیم ها به لحاظ مالی بهتر گردد و تیم ها بتوانند از نظر مالی کارایی لازم را در بحث مسابقات داشته باشند.

مرفاوی در مورد غیبت فکری در نشست خبری گفت:

دلیل خاصی نداشت. ما یک کادرفنی هستیم و همه باید به هم یاری کنیم. اگر کسی شرایطش را نداشت که به لحاظ جسمانی من هستم، من نبودم نفرات دیگری هستند. باید با هم هماهنگ باشیم.

وی در مورد اینکه آیا سرمری استقلال قهر نموده، گفت:

اصلا چنین مساله ای نیست.

مرفاوی در مورد شرایط استقلال توضیح داد:

شرایط استقلال خوب است. بالای جدولیم و باید کوشش کنیم که امتیازات لازم را به دست بیاوریم تا به صدر جدول برسیم. هدفمان صدر جدول است. توانش را داریم. اگر شکستی داشتیم در گذشته، باید از آن درس بگیریم که در آینده جبران کنیم و هوادارانمان را شادمان کنیم.

مربی استقلال عنوان نمود:

من نمی خواهم به این موضوع بپردازم چون مهمتر از آن بازی فرداست که باید تمرکز لازم را داشته باشیم. این مربوط به مسئولان باشگاه است و باید تصمیاتشان را بگیرند و در زمان لازم اعلام می گردد. مهمترین کار ما بازی فرداست.

مرفاوی در مورد اینکه آیا فردا از سعید مهری استفاده می گردد، گفت:

خیر. سعید مهری امروز اضافه شد و تمرینی با ما نداشته، در آینده از او استفاده می کنیم.

وی در مورد مس رفسنجان گفت:

مس رفسنجان تیم خوبی است. بازی هایی که از این تیم دیدیم کیفیت و هماهنگی خوبی دارند. نتایج خوبی به دست آورده و فکر می کنم می تواند بهتر از این هم گردد.

مرفاوی در مورد مصدومان و محرومان استقلال گفت:

داریوش شجاعیان مصدوم است. محروم هم نداریم.

مربی استقلال توضیح داد:

ان شاالله بتوانیم فردا بازی خوب و قدرتمندی انجام بدهیم. می دانیم از این بازی چه می خواهیم. ان شاالله بازیکنان ما با انگیزه و تمام توانشان بازی خوبی انجام بدهند. قول قهرمانی نمی دهم اما به فکر قهرمانی هستیم. هیچ مربی ای قول قهرمانی نمی دهد و چنین چیزی معین نیست. حتی صدرنشین فعلی هم نمی تواند قول قهرمانی بدهد چون 15 بازی باقی مانده اما ما برای قهرمانی می جنگیم تا آن را به دست بیاوریم.

منبع: خبرگزاری آریا

به "مرفاوی: قول قهرمانی نمی دهیم اما به فکرش هستیم، قهر فکری؟ اصلا چنین مساله ای نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرفاوی: قول قهرمانی نمی دهیم اما به فکرش هستیم، قهر فکری؟ اصلا چنین مساله ای نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید