مشکل ذوب آهن مربی یا دروازه بان نیست، مجبورم دوباره شکایت کنم

به گزارش وبلاگ بروبچ، محمدباقر صادقی یکی از بازیکنانی بود که در جریان رقابت های لیگ برتر در آبان سال گذشته با نظر علیرضا منصوریان از تیم ذوب آهن کنار گذاشته شد. صادقی هم بعد از آنکه از دریافت نامه اخراجش از ذوب آهن ناامید شد، به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

مشکل ذوب آهن مربی یا دروازه بان نیست، مجبورم دوباره شکایت کنم

هفته پیش باشگاه ذوب آهن گفت ادعای 1 میلیارد و 600 میلیون تومانی صادقی برای دریافت غرامت رد شده است. وبلاگ بروبچ برای بررسی شرایط صادقی و شکایتش به فدراسیون فوتبال، با این دروازه بان تماس گرفت. صادقی تاکید کرد که با رای کمیته انضباطی دو، سه هفته ای است که در تمرینات ذوب آهن حاضر می شود و باید طبق یک جدول زمانبندی پولش را بگیرد اما ذوب آهن هنوز هم هیچ پرداختی به وی نداشته است.

صادقی همچنین با بیان اینکه احتمالا دوباره از ذوب آهن به خاطر عدم رعایت تعهداتش شکایت کند، به مسائل این تیم اشاره کرد و گفت: مشکل ذوب آهن ریشه ای تر از تغییر سرمربی یا دروازه بان است.

مشروح گفتگوی صادقی با وبلاگ بروبچ در ادامه می آید:

* وبلاگ بروبچ - هفته گذشته باشگاه ذوب آهن گفت در پرونده شکایت شما به فدراسیون فوتبال پیروز شده و ادعای درخواست غرامت شما رد شده است. در این خصوص توضیح می دهید؟

- محمدباقر صادقی: من در جریان مسابقات لیگ از سوی باشگاه و علیرضا منصوریان سرمربی وقت تیم اخراج شدم ولی باشگاه نامه اخراج به من نداد. بعد از گذشت 10 روز باتوجه به قوانین فدراسیون، اقدام کردم و نامه ای به باشگاه زدم. مسئولان باشگاه پاسخی ندادند و گفتند فکس را نگرفته ایم. بعد از آن بود که به فدراسیون شکایت کردم چون فقط 10 درصد از قراردادم را گرفته بودم.

* چرا شکایت یک میلیارد و 600 میلیون تومانی شما رد شد؟

- وکلای باشگاه ذوب آهن در جلسه کمیته انضباطی گفتند صادقی را اخراج نکرده ایم و خواهان بازگشت او به تمرین هستیم. به همین دلیل قرار شد برای اینکه مسئله ای پیش نیاید و طبق یک جدول زمانبندی پولم را بگیرم، به تمرین بروم که دیگر نگویند سر تمرین تیم حاضر نشده ام. الان دو، سه هفته ای است که به تمرین تیم می روم ولی تا الان نه پولی داده اند و نه من را در تیم پذیرفته اند. اگر شرایط همینطور باشد دوباره مجبورم از ذوب آهن شکایت کنم چون تا الان 70 درصد پرداختی به بازیکنان دیگر داشته اند ولی برای من 10 درصد است.

* آیا همراه بازیکنان دیگر تمرین می کنید؟

- خیر؛ فقط به تمرین می روم و برای خودم می دوم.

* بعد از اخراج شما، مشکل ذوب آهن درون دروازه حل نشد. حتی مهدی خلیل دروازه بان لبنانی این هفته در گل هایی که مقابل پیکان خورد، مقصر بود. نظر شما در این مورد چیست؟

- نمی شود مسائل باشگاه ذوب آهن را الان گفت. مشکل طوری نیست که مثلا بگوییم از طرف دروازه بان یا مدافعان است. مسائل تیم بیشتر از این حرفها است. شاید یکی از دلایلش این باشد که انسجام، دوستی و صمیمیت در تیم وجود ندارد. الان زمان اعلام دلیل این مسائل نیست. هر موقع فصل تمام شد، صحبت می کنم. مشکل ذوب آهن صادقی یا مهدی خلیل نبوده و نیست و ریشه ای تر از این حرف هاست. فقط دعا می کنم اتفاق بدی رخ ندهد و تیم به دسته اول سقوط نکند چون احتمالش هست.

* فکر می کنید چرا ناکامی ذوب آهن باوجود تعویض چند سرمربی همچنان ادامه دارد؟

- همانطور که گفتم مشکل ذوب آهن تعویض مربی، دروازه بان، بازیکن و یا سرپرست نیست. مشکل جای دیگری است.

* آیا با لوکا بوناچیچ سابقه کار دارید و برای بازگشت به تیم صحبتی با او داشته اید؟

- زمانی که سپاهان بودم و می خواستم به ذوب آهن بیایم، لوکا بوناچیچ سرمربی ذوب بود و گفت صادقی را نمی خواهم چون مصدوم است. در حالی که اصلا مصدوم نبودم. برای همین راهی تیم سایپا شدم و یکی از بهترین دوران فوتبالم را رقم زدم. الان هم صحبتی با لوکا نداشته ام. چند بار از طرف مدیران باشگاه پیغام آورده اند که سر تمرین نیا. دوست ندارند من به ذوب آهن برگردم. الان هم می توانم شکایت کنم چون باشگاه 60 درصد از تعهداتش نسبت به من عقب است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مشکل ذوب آهن مربی یا دروازه بان نیست، مجبورم دوباره شکایت کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل ذوب آهن مربی یا دروازه بان نیست، مجبورم دوباره شکایت کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید