ملی پوش نورسلطان چطور از چرخه مدعیان تیم ملی کشتی فرنگی خارج شد؟

به گزارش وبلاگ بروبچ، حامد تاب که عضو وزن 67 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جهانی نورسلطان بود، اکنون جایی در اردوی المپیک ندارد.

ملی پوش نورسلطان چطور از چرخه مدعیان تیم ملی کشتی فرنگی خارج شد؟

به گزارش وبلاگ بروبچ، در وزن 67 کیلوگرم تیم ملی فرنگی، حامد تاب از استان خوزستان در سال 2019 به عضویت تیم ملی درآمد و در همان دور اول مسابقات نورسلطان، مغلوب اسماعیل بوررو مولینا از کوبا شد و مسابقات را بدون مدال به انتها رساند.

این کشتی گیر اکنون جایی در اردوی تیم ملی فرنگی ندارد و در وزن 67 کیلوگرم مسابقات گزینشی محمدرضا گرایی و در رقابت های قهرمانی آسیا حسین اسدی راهی آلماتی قزاقستان می شوند.

اما دلیل عدم دعوت از حامد تاب که در نورسلطان ملی پوش بود، چیست؟

در این رابطه محمد بنا به وبلاگ بروبچ گفت: حامد تاب می گوید من در آسیایی و جهانی گذشته ملی پوش بودم، اما حالا در اردو نیستم. او از چرخه انتخابی که برای جهانی نورسلطان وجود داشت، وارد اردو شده و ملی پوش شد اما بعد از آن، درحالیکه گفته بودیم همه غیر از سه کشتی گیر عنوان دار و سهمیه گرفته مسابقات جهانی نورسلطان فقط می توانند در جام تختی کشتی نگیرند، او در جام تختی روی تشک نرفت. گفته بودم هر کسی در جام تختی کشتی نگیرد جایی در تیم ملی ندارد، همانطور که قبلا او در مجارستان همراه با جواد رضایی طلا گرفته بود و در جام وهبی امره هم اول شده بود تا به جهانی و آسیایی رفت و باخت، حالا هم در جام تختی کشتی نگرفت و به اردو نیامد. همه کسانی که در خصوص حضورشان در اردو صحبت می نمایند، باید به عملکرد دو ساله شان نگاه نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ملی پوش نورسلطان چطور از چرخه مدعیان تیم ملی کشتی فرنگی خارج شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش نورسلطان چطور از چرخه مدعیان تیم ملی کشتی فرنگی خارج شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید