نانسی پلوسی هم واکسن کرونا را تزریق کرد

به گزارش وبلاگ بروبچ، خبرنگاران : رئیس دموکرات مجلس نمایندگان و رهبر اکثریت جمهوری خواه سنای آمریکا واکسن ویژه ضد ویروس کرونا دریافت کردند.

نانسی پلوسی هم واکسن کرونا را تزریق کرد

به گزارش وبلاگ بروبچ به نقل از وبلاگ بروبچ، رؤسای اکثریت دموکرات و جمهوری خواه کنگره آمریکا واکسن کرونا ساخت شرکت فایرز را دریافت کردند.

بنابر گزارش پایگاه خبری هیل، نانسی پلوسی و میچ مک کانل روز آدینه از اولین مقامات دولتی آمریکا بودند که واکسیناسیون ضد ویروس کرونا را دریافت کردند. بنا به اعلام سخنگوی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا برایان موناهان، پزشک کنگره شخصا این واکسن را به رئیس مجلس نمایندگان آمریکا تزریق کرد.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در حساب توئیتری خود آورد: امروز، با اطمینان به علم و با هدایت پزشک معالج، واکسن کرونا را دریافت کردم. همانطور که واکسن در حال توزیع است، همه ما باید ماسک پوشیدن، فاصله اجتماعی و سایر اقدامات مبتنی بر علم را ادامه دهیم. جان ها را نجات داده و ویروس را نابود کنیم.

شبکه سی ان ان نیز گزارش داد جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا و کاملا هریس، معاون وی به زودی واکسن ضدکرونا می زنند.

توزیع و تزریق واکسن ضد بیماری کووید-19 در آمریکا آغاز شده است. مسئولان بهداشتی در آمریکا امیدوارند تزریق این واکسن به مقامات بلندپایه آنهم درمقابل چشمان همگان بتواند افرادی که مخالف دریافت واکسن هستند را ترغیب به تزریق آن کند.

آمریکا مرگبارترین تجربه را در مواجهه با همه گیری ویروس کرونا در میان کشور های جهان دارد.

منبع: اقتصادنیوز

به "نانسی پلوسی هم واکسن کرونا را تزریق کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نانسی پلوسی هم واکسن کرونا را تزریق کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید