نتایج انتخابات نوادا جمعه معین می شود

به گزارش وبلاگ بروبچ، با توجه به رقابت تنگاتنگ نامزد دموکرات ها و جمهوریخواهان، مقامات ایالت نوادا بامداد پنجشنبه اعلام کردند که نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در این ایالت تا فردا (جمعه به وقت ایران) به طول خواهید کشید.

نتایج انتخابات نوادا جمعه معین می شود

شبکه سی ان ان پنجشنبه گفت، مقامات انتخاباتی نوادا می گویند که آنها انتظار دارند آخرین نتایج انتخابات در این ایالت که دارای 6 رای الکترال است، روز پنجشنبه (به وقت محلی) منتشر کنند.

جنیفر راسل مدیر ارتباطات ایالت نوادا در این باره به سی ان ان گفت: نتایج نهایی انتخابات این ایالت در ظهر پنجشنبه اعلام خواهد شد.

براساس گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، رقابت انتخاباتی در ایالت نوادا بسیار نزدیک است و مقامات انتخاباتی تا کنون 75 درصد از آرا را شمرده و بایدن تا کنون توانسته 588 هزار و 252 رای معادل 49.3 درصد از آرای را به خود اختصاص دهد.

ترامپ نیز با عقب افتادن از بایدن تا کنون 580 هزار و 605 رای معادل 48.7 درصد آرای را کسب نموده است.

به طول انجامیدن شمارش آرا در ایالت نوادا بیشتر به خاطر شمارش زیاد آرای پستی بوده است. گفته می شود هر چه به تعداد آرای پستی در ایالت های کلیدی و چرخشی آمریکا مانند نوادا اضافه نموده می شود شانس ترامپ برای کسب پیروزی در انتخابات کاهش می یابد.

بنابر آخرین آمار نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا و تا این لحظه، جو بایدن با 264 رای الکترال در برابر 214 رای الکترال دونالد ترامپ پیش است.

زمان انتخابات 2020 آمریکا شامگاه سه شنبه در همه ایالت ها به پایان رسید و مقام های انتخاباتی همچنان در حال شمارش آرا هستند.

فرماندار ایالت پنسیلوانیا در ساعت اولیه بامداد روز چهارشنبه به وقت محلی در پیامی توئیتری نوشت: هنوز بیش از یک میلیون برگه رای پستی برای شمارش در این ایالت داریم.

وی افزود: به پنسیلوانیایی ها قول می دهم که همه آرا شمارش شود. ، ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "نتایج انتخابات نوادا جمعه معین می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج انتخابات نوادا جمعه معین می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید