نفت آمریکا هر بشکه 14، 71 دلار شد

به گزارش وبلاگ بروبچ، قیمت نفت خام آمریکا همچنان به سقوط سنگین خود در معاملات امروز ادامه می دهد. نگرانی از عرضه مازاد در بازار نفت و کاهش شدید تقاضا به علت بحران کرونا، به بازارهای نفت فشار سنگینی وارد نموده است.

نفت آمریکا هر بشکه 14، 71 دلار شد

به گزارش خبرنگار گروه مالی خبرگزاری وبلاگ بروبچ به نقل از سی ان بی سی، قیمت نفت خام آمریکا همچنان به سقوط سنگین خود در معاملات امروز ادامه می دهد. نگرانی از عرضه مازاد در بازار نفت و کاهش شدید تقاضا به علت بحران کرونا، به بازارهای نفت فشار سنگینی وارد نموده است.

تا ساعت 11:45 به وقت تهران، قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام نیمه سنگین غرب تگزاس آمریکا، دابلیو.تی .آی، 19.49 درصد یا 3.56 دلار سقوط کرد و به 14.71 دلار رسید.

قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام برنت هم 2.49 درصد یا 0.70 دلار سقوط کرد و به 27.38 دلار رسید. قیمت های خرید نقدی هر بشکه نفت آمریکا هم به شدت تضعیف شده اند و به حدود 12-13 دلار برای هر بشکه رسیده اند.

دنیل هاینس، کارشناس بانک ای .ان .زی، شرایط بازار نفت آمریکا را وخیم توصیف کرد. او می گوید در بازار معمول فاصله قیمت نقدی با پیش خرید 40-50 سنت است، اما در حال حاضر بین 8 تا 10 دلار شده است.

پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "نفت آمریکا هر بشکه 14، 71 دلار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفت آمریکا هر بشکه 14، 71 دلار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید