نماینده جدید تهران: سه بار ویزای آمریکا را گرفته ام ، شورای نگهبان تماسی با من نداشته است

به گزارش وبلاگ بروبچ، منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: با بیان اینکه برای تحصیل به آمریکا، سه بار ویزای این کشور را گرفته ام گفت: اخذ ویزا، نشان دهنده این است که تابعیت مضاعفی در کار نیست، چرا که اگر کسی تابعیت مضاعف داشته باشد، از سوی آن کشور ویزا برایش صادر نمی گردد.

نماینده جدید تهران: سه بار ویزای آمریکا را گرفته ام ، شورای نگهبان تماسی با من نداشته است

به گزارش وبلاگ بروبچ به نقل از فارس، مجتبی رضاخواه منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم با اشاره به شایعه دوتابعیتی بودن خود که طی روزهای اخیر در فضای مجازی مطرح شده، گفت: من نمی دانم منشاء این دروغ کجاست و قویاً آن را تکذیب می کنم.

رضاخواه با بیان اینکه برای تحصیل به آمریکا، سه بار ویزای این کشور را گرفته ام، توضیح داد: اخذ ویزا، نشان دهنده این است که تابعیت مضاعفی در کار نیست، چرا که اگر کسی تابعیت مضاعف داشته باشد، از سوی آن کشور ویزا برایش صادر نمی گردد.

وی اضافه کرد: سفرهای خارجی دیگری هم که انجام داده ام، همگی با ویزا صورت گرفته است.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم با بیان اینکه اخیراً بعضی مطرح نموده اند که شورای نگهبان، آنالیز مجدد پرونده وی را در دستور قرار داده، گفت: چند ماه پیش وقتی شورای نگهبان، صلاحیت کاندیداها را آنالیز می کرد، همه مدارک مربوط به سفرهای خارجی خود و ویزاهای اخذشده را ارائه نموده ام و اخیراً هم هیچ تماسی از سوی این شورا با من گرفته نشده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "نماینده جدید تهران: سه بار ویزای آمریکا را گرفته ام ، شورای نگهبان تماسی با من نداشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده جدید تهران: سه بار ویزای آمریکا را گرفته ام ، شورای نگهبان تماسی با من نداشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید