ورود دادستان به قطعی آب کرج ، میزان سهم آب شهر افزایش می یابد

به گزارش وبلاگ بروبچ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با توجه به قطعی آب در بعضی از نقاط کرج برای حل این مشکل ورود کرد.

ورود دادستان به قطعی آب کرج ، میزان سهم آب شهر افزایش می یابد

به گزارش وبلاگ بروبچ به نقل از ایرنا، حسن مددی در پی دریافت گزارش های مردمی در مورد قطعی آب در بعضی مناطق کرج ضمن بازدید از تصفیه خانه آب شماره 2 کرج بر افزایش کیفیت آب مصرفی شهروندان و جلوگیری از قطعی آب در مناطق شهر کرج تاکید نمود.

وی افزود:با انعکاس این مشکل به دادستانی، بلافاصله دستور آنالیز موضوع صادر شد و در بازدیدی که با همراهی فرماندار کرج، روسای اداره های برق و آب منطقه از تصفیه خانه شماره 2 کرج انجام شد مسائل مربوط به حوزه تامین آب آشامیدنی شهر کرج و گزارش های قطعی آب واصله از شهروندان در مناطق ماهدشت و مهرشهر آنالیز شد.

مددی ادامه داد: در این ملاقات مقرر شد برای برطرف کمبودها و تامین بلندمدت منابع آبی لازم با توجه به افزایش روز افزون جمعیت شهری با همکاری اداره های مذکور، استانداری و وزارت نیرو اقدامات لازم انجامپگردد.

همچنین نسبت به پیگیری افزایش میزان سهم آب کرج از منابع آبی سدهای طالقان و امیرکبیر اقدام و برای توسعه و احداث مخازن آبی تمهیدات مقتضی پیش بینی گردد.

وی توضیح داد: در این ملاقات همچنین مصوب شد با همکاری اداره برق و آب از قطعی با برنامه ریزی قبلی برق مناطق مذکور حتی المقدور جلوگیری شده و برق اضطراری چاه های آب منطقه نیز تامین و مسوولان نیز مکلف به ارایه گزارشات اقدامات اجرا شده به دادستان خواهند بود.

دادستان عمومی و انقلاب کرج با اشاره به جدیت دادستانی در برخورد با عوامل مخرب منابع طبیعی و محیط زیست متذکر شد: به منظور جلوگیری از کاهش سطح سفره های زیرزمینی، دستور مسدودسازی و مسلوب المنفعه کردن چاه های عمیق غیرمجاز در مناطق حاشیه کرج از قبیل ماهدشت و کمالشهر صادر شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "ورود دادستان به قطعی آب کرج ، میزان سهم آب شهر افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود دادستان به قطعی آب کرج ، میزان سهم آب شهر افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید