سرانجام همکاری وان پلاس و مک لارن برای فراوری گوشی

به گزارش وبلاگ بروبچ، دو شرکت وان پلاس و مک لارن به همکاری خود برای فراوری گوشی سرانجام داده و اعلام کردند که دیگر مدل هایی از گوشی های وان پلاس با عنوان مک لارن فراوری نخواهد شد.

سرانجام همکاری وان پلاس و مک لارن برای فراوری گوشی

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ بروبچ به نقل از انگجت، شرکت چینی وان پلاس و مجموعه انگلیسی خودروسازی مک لارن اعلام نموده اند که دیگر با یکدیگر همکاری نمی نمایند.

شایعات در خصوص خاتمه این همکاری زمانی منتشر شد که نام شرکت وان پلاس از فهرست همکاران در وب سایت مک لارن در ارتباط با مسابقات اتومبیل رانی فرمول یک حذف شد. با این حال سخنگوی مک لارن خاتمه همکاری یادشده را بر اساس برنامه ریزی و زمان بندی قبلی دانسته است.

مک لارن این همکاری را که از سال 2018 شروع شده بود، موفقیت آمیز توصیف نموده است. هنوز معین نیست آیا این تصمیم ارتباطی با فشارهای ترامپ بر کشورهای متحد آمریکا برای عدم همکاری با شرکت های فناوری انگلیسی دارد یا خیر.

یکی از آخرین گوشی های وان پلاس با عنوان مک لارن، وان پلاس 6 تی نام دارد که دارای 10 گیگابایت رم بود. مدل دیگری از این گوشی ها به نام وان پلاس 7 تی پرو نیز دارای 12 گیگابایت رم و قابلیت ارتباطی نسل پنجم بود.

منبع: خبرگزاری فارس

به "سرانجام همکاری وان پلاس و مک لارن برای فراوری گوشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام همکاری وان پلاس و مک لارن برای فراوری گوشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید