پنج هزار تن مرغ تنظیم بازاری 13500 تومانی توزیع می گردد

به گزارش وبلاگ بروبچ، معاون دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار گفت: با هدف تنظیم بازار مرغ، پنج هزار تن مرغ از محل ذخایر در حال توزیع است .

پنج هزار تن مرغ تنظیم بازاری 13500 تومانی توزیع می گردد

به گزارش وبلاگ بروبچ به نقل از خبرگزاری تسنیم روز چهارشنبه سعید صارمی معاون دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت توضیح داد: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار 15 هزار تن مرغ با قیمت تنظیم بازاری مجوز توزیع داشت که از این میزان 10 هزار تن مرغ توزیع شده است و پنج هزار تن مرغ نیز همچنان در راه بازار است.

وی با تاکید بر اینکه ذخایر مکفی مرغ در کشور وجود دارد گفت: این مرغ ها با نرخ 13 هزار و 500 تومان در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد و فروشگاه های زنجیره ای، میادین میوه و تره بار شهرداری ها و اصناف منتخب شبکه معین شده توزیع مرغ تنظیم بازاری در کشور هستند.

صارمی درباره میزان حجم جوجه ریزی در شرایط فعلی گفت: میزان جوجه ریزی در اردیبهشت و خردادماه به ترتیب 114 و کمتر از 110 میلیون قطعه با پیشنهاد وزارت کشاورزی کاهش یافت و مجددا از وزارت جهاد کشاورزی درخواست شده است مقادیر جوجه ریزی را در سطح احتیاج داخلی پیشنهاد بدهند و بازنگری در میزان جوجه ریزی تا سقف 125 میلیون قطعه پیشنهاد شده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "پنج هزار تن مرغ تنظیم بازاری 13500 تومانی توزیع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنج هزار تن مرغ تنظیم بازاری 13500 تومانی توزیع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید