کالدرون شناختش بیشتر شده، پرسپولیس مدعی قهرمانی است

به گزارش وبلاگ بروبچ، پیشکسوت پرسپولیس معتقد است که کادر فنی سرخ پوشان پایتخت، شناخت بیشتری از بازیکنان پیدا نموده است.

کالدرون شناختش بیشتر شده، پرسپولیس مدعی قهرمانی است

به گزارش، محمد پنجعلی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، درباره پیروزی سرخ پوشان پایتخت مقابل ذوب آهن در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر گفت: بازی زیبایی را شاهد بودیم و فارغ از نتیجه ای که به دست آمد، پرسپولیس توانست به طور منسجم نمایش خوبی از خود ارائه دهد. تیم در پیاده کردن تاکتیک های کادر فنی تقریبا بی نقص بود و توانست بازی مقتدرانه ای از خودش به نمایش بگذارد.

او ادامه داد: پرسپولیس در فاز دفاعی کاملا تیمی عمل کرد و به سرعت وارد فاز حمله می شد و این موجب شد کیفیت کار بالا برود. من احساس می کنم که کادر فنی شناخت بیشتری از تیم پیدا نموده است و این موجب شده تا چیدمان بهتری در ترکیب پرسپولیس صورت بگیرد. سرخ ها در این بازی راحت تر عمل کردند و در تمام نقاط زمین در حرکت بودند.

این پیشکسوت در ادامه اضافه کرد: گذشته از اینکه پرسپولیس سه امتیاز بازی را توانست به دست آورد، در میدان مسابقه بسیار هماهنگ عمل کرد. بازیکنان در زمین بازی همدیگر را خوب می دیدند و از نقاط ضعف حریف استفاده کردند و به گل رسیدند.

پنجعلی در انتها گفت: پیروزی امیدبخشی برای پرسپولیس به ارمغان آمد. به نظر من پرسپولیس در حال حاضر مدعی قهرمانی است و می تواند با این روحیه، با امیدواری به کار خودش در مسابقات ادامه دهد.

منبع:ایسنا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کالدرون شناختش بیشتر شده، پرسپولیس مدعی قهرمانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون شناختش بیشتر شده، پرسپولیس مدعی قهرمانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید