گزارش، آیا بازگشت استراماچونی به استقلال امکان پذیر است؟

به گزارش وبلاگ بروبچ، بازگشت احتمالی استراماچونی به استقلال در شرایطی مطرح شده که قطعا این اتفاق باعث خوشحالی اکثریت قریب به اتفاق طرفداران استقلال شد.

گزارش، آیا بازگشت استراماچونی به استقلال امکان پذیر است؟

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بروبچ، بازگشت احتاقتصادی استراماچونی به استقلال در شرایطی مطرح شده که قطعا این اتفاق باعث خوشحالی اکثریت قریب ب اتفاق هواداران استقلال شد. آنهایی که هنوز و علیرغم شوکی که استرا به تیم محبوبشان داد، او را دوست دارند و آرزویشان، دیدن دوباره مرد ایتالیایی در تهران است. در شبکه های اجتماعی پستها و نظرات بسیاری از هواداران ناراحت استقلال وجود دارد که یا از استراماچونی می خواهند یک روز به استقلال برگردد و یا اینکه برای عدم حضور او روی نیمکت استقلال ناراحت هستند و آرزو می نمایند او روزی به استقلال برگردد.

البته این دسته از هواداران مطمئنا منتظر نمایش استقلال با فرهاد هستند. هنوز از استقلال فرهاد مجیدی به طور رسمی رونمایی نشده است اما هستند کسانی که به سرمربیگری او خوش بین هستند و البته کسانی که خوش بین نیستند تعدادشان قطعا بیشتر است. درست است که فرهاد کارنامه مربیگری خاصی ندارد منتهی شاید او بتواند در بازگشت به نیمکت استقلال، با این تیم نتایج خوبی بگیرد. اتفاقی که اگر رخ دهد و فرهاد بتواند بازیهای بزرگ مثل دربی را ببرد و از میراث استرا به خوبی محافظت کند، قطعا هیچ مدیری به خودش اجازه نخواهد داد که به مربی دیگری به جز فرهاد فکر کند و قطعا هواداران استقلال هم همانطور که از استراماچونی حمایت کردند، پشت سر شماره 7 سابق تیمشان می ایستند اما موفقیت استقلال با فرهاد چقدر احتمال دارد؟

نکته دیگری که باید به آن اشاره نمود، دعوای اقتصادی و حقوقی احتاقتصادی استراماچونی با استقلال است. او بر خلاف اخبار منتشر شده از استقلال هیچ شکایتی نکرده و تنها اخطار فرستاده است. اخطارهایی که پیش از ترک ایران برای امیرحسین فتحی می فرستاد اما با پاسخ و واکنشی روبرو نمی شد و پرداخت نشدن دستمزد استراماچونی توسط فتحی پس از اخطارهای مکرر استراماچونی، منجر به فسخ قرارداد استراماچونی با استقلال شد. فعلا که البته قرار است وکیل استراماچونی با نمایندگان استقلال، جلسه ای محبت آمیز داشته باشد و در خصوص مسائل اقتصادی با آنها صحبت کند منتهی اگر طرفین نتوانند در جلسات محبت آمیز با یکدیگر به نتیجه برسند، طبیعی است که استرا به وسیله قانونی ماجرا را جلو ببرد و اگر این موضوع به فیفا و شاید به دادگاه CAS کشیده گردد. اگر کار به شکایت و شکایت کاری بکشد، آن وقت بعید است استراماچونی برای بازگشت به استقلال شانسی داشته باشد مگر اینکه استراماچونی، به حق و حقوقش برسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گزارش، آیا بازگشت استراماچونی به استقلال امکان پذیر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش، آیا بازگشت استراماچونی به استقلال امکان پذیر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید