کسب و کار

بحران کرونا فرصتی مناسب برای استارت آپ ها

با ورود ویروس کرونا به کشور احتیاج مردم به استارت آپ ها بیشتر شد. یکی از پرطرفدارترین خدمات آنلاین در روز های کرونایی خرید غیرحضوری و استفاده از سرویس های مشابه است.

16 تیر 1399

شرایط امروز بازار سهام

خبرنگاران: عده زیادی از دست اندرکاران بازار که سخت مشغول معاملات و سبد سهام خود هستند، توجه ندارند که رکود عمیق بازار سهام محدود به این بازار نیست؛ اگر در بازار واحدهای مسکونی و تجاری هم بودند، همین شرایط را عمیقا احساس می کردند.

9 تیر 1399

زمانی که مصدومیت و بیماری حریف عشق معلمی نمی شود

دو فرهنگی کرمانشاهی با وجود بیماری و مصدومیت به استمرار تعلیم و تربیت می پردازند.

2 تیر 1399

کرونا باعث رونق کتاب های الکترونیک در آمریکا شده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از گودایریدر، فروش کتاب های الکترونیک در کشور آمریکا از در ماه ژانویه سال جدید میلادی به 75میلیون دلار رسیده بود ولی هرچند این رقم در زمان مشابه سال گذشته میلادی حدود 80میلیون دلار بود.

18 خرداد 1399

جزئیات ابر بدهی خودروسازان به قطعه سازان

خبرنگاران : با وجود آنکه خودروسازان توانستند به واسطه تسهیلات آخر سال گذشته، بخشی از مطالبات قطعه سازان را پرداخت نمایند، جدیدترین گزارش ها نشان می دهند طلب صنعت قطعه از خودروسازی هنوز رقم بسیار بالایی است.

17 خرداد 1399

شروع اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند به معنای خاتمه غلبه بر کرونا تلقی نشود

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح فاصله گذاری هوشمند و شروع فعالیت پلکانی بعضی صنوف و فعالیت های مالی به هیچ وجه به مثابه کنترل و یا غلبه بر بیماری کرونا نیست و چنانچه مردم و بازاریان رعایت مسائل و اصول بهداشتی و پروتکل...

16 خرداد 1399

کالبدشکافی مزد 99 ، مقایسه دلاری حداقل مزد کارگران در سال 96 و 99

در آخرین جلسه شورای عالی کار، تکلیف میزان افزایش دستمزد کارگران با رأی نمایندگان دولت و کارفرما و بدون توافق جامع با طرف کارگری به تصویب رسید و زمینه را برای تداوم حواشی فریز مزدی و جلوگیری از جبران خرید کارگران مهیا کرد.

14 خرداد 1399

دانشگاه ها به جای دریافت تسهیلات از دولت خودشان درآمدزایی نمایند

معاون پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی گفت: دانشگاه ها به جای اینکه به دنبال دریافت تسهیلات از دولت باشند با انگیزه بالا، خودشان درآمدزایی نموده و فعالیت های علمی را پیش ببرند.

24 اردیبهشت 1399

اطلاعیه جدید ستاد عالی مقابله با کرونا در ورزش

به گزارش خبرنگاران، ستاد مقابله با کرونا در ورزش با صدور اطلاعیه شماره 6 از فدراسیون های ورزشی، باشگاه های طراز اول، ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و به طورکلی از مجموعه ورزش کشور خواست با رعایت استانداردهای بهداشتی امور اداری را پیگیری نمایند.

23 اردیبهشت 1399

عظیم ترین کتاب فروشی متحرک دنیا پیغام آور امید است

این کشتی در واقع کتابفروشی بزرگی محسوب می گردد که با همکاری انتشارات مختلف در طول دنیا سفر می نماید و در بنادر کشورها برای فروش کتابهایش توقف می نماید.

18 اردیبهشت 1399

همکاری با صندوق نوآوری برای حل مسائل کسب و کارها، درامان بودن از کرونا با استارتاپ ها

خبرنگاران: رئیس کمیته مقابله با کروناویروس معاونت علمی ریاست جمهوری با اشاره به ضربات مهلکی که این روزها به بسیاری از کسب وکارها وارد شده است و با بیان این که با استارتاپ ها از کرونا مصون می مانیم، گفت: مسائل این کسب وکارها با همکاری صندوق...

16 اردیبهشت 1399

تارم و انواع آن

طراحی محوطه باغ یا ویلا یکی از مسائلی است که این روزها توجه ویژه بدان معطوف می گردد. فضای محوطه محیطی مناسب برای خلق ایده های زیبا به منظور ایجاد مکانی جذاب برای استراحت ساکنین می باشد. در طراحی چنین مکانی المان های متفاوت نظیر آبنما، استخر روباز، آلاچیق،...

3 اردیبهشت 1399

مسائل بیمه صنعت گران در حال بررسی است

خبرنگاران/زنجان معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان تاکید کرد: مسائل بیمه صنعت گران در حال بررسی است.

27 فروردین 1399

واردات حیوانات از کشور های آلوده به کرونا ممنوع شد

رفیعی پور، از ممنوعیت واردات هر نوع حیوان خوراکی و خانگی از کشور های آلوده به کرونا خبر داد.

19 فروردین 1399

رانندگان تاکسی حقوق بالایی دریافت نمایند، ضرورت تکریم تاکسیرانان

به گزارش خبرنگاران، محمدحسین فرهنگی عصر شنبه در مراسم شروع به کار بیست و هشتمین مجمع عمومی اتحادیه های تاکسیرانی سراسر کشور در تالار اندیشه تبریز با بیان اینکه باید تاکسیرانان بیش از پیش تکریم شوند، اضافه کرد: باید قدر زحمات راننده تاکسی که پشت فرمان...

14 فروردین 1399

ضرورت سرمایه گذاری برای حضور زنان در زیست بوم نوآوری

به گزارش خبرنگاران، معصومه ابتکار امروز در اولین رویداد (ازنو) اشتراک گذاری تجربیات بانوان فعال شرکت های دانش بنیان و نوپا که در محل حوزه هنری برگزار گردید، گفت: حضور زنان در زیست بوم نوآوری با برنامه ریزی های معاونت علمی و همت و پشتکار زنان نوآور به...

11 فروردین 1399

قابلیت ارسال گیف در استوری اینستاگرام اضافه می گردد

پلتفرم اینستاگرام به زودی قرار است بروزرسانی انجام دهد که طی آن کاربران می توانند به وسیله گیف به استوری ها پاسخ دهند.

5 فروردین 1399

حمایت های صندوق نوآوری در معرفی نمایشگاهی توانمندی های شرکت ها قابل تقدیر است

مهندس فرامرز رستگار در خصوص شرایط سندیکای صنعت مخابرات ایران نکاتی را بیان کردند.

4 اسفند 1398

پرستاری عشقی است که با آن زندگی می کنم

خبرنگاران/یزد پرستار نمونه بیمارستان امام جعفر صادق میبد در سال جاری از پرستاری نه به عنوان یک شغل بلکه به عنوان عشقی یاد می کند که با آن زندگی می کند.

4 اسفند 1398

آشنایی با اتفاقاتی که برای گرجی ها مهم هستند

یکی از جذابیت های سفر به کشورهای دیگر حضور در رویدادها، اتفاقات، تعطیلات و جشن های مهم آن بوده که معمولا با آداب و سنن خاص فرهنگی همان منطقه برگزار می شوند. برخی از این اتفاقات و تعطیلات جهانی است همانند سال نو مسیحی و برخی از روزهای تعطیل بابت اتفاقات...

25 دی 1398
تعداد: (26)