اخبار اقتصادی

یک ایرانی عامل انتقال ستاره دنیای فوتبال به لیگ جزیره

کوتینو، ستاره برزیلی بارسلونا محتمل است به لیگ جزیره نقل مکان کند.

20 تیر 1399

بحران کرونا فرصتی مناسب برای استارت آپ ها

با ورود ویروس کرونا به کشور احتیاج مردم به استارت آپ ها بیشتر شد. یکی از پرطرفدارترین خدمات آنلاین در روز های کرونایی خرید غیرحضوری و استفاده از سرویس های مشابه است.

16 تیر 1399

پیش نویس قطعنامه توقف درگیری های جهانی در شورای امنیت ارائه شد

فرانسه و تونس از شورای امنیت سازمان ملل خواستند قطعنامه ای با درخواست آتش بس فوری در مناطق درگیر جنگ در دنیا برای مقابله با پاندمی کروناویروس تصویب کند. این درخواست به دنبال هفته ها مذاکره که قدرتمندترین نهاد سازمان ملل را فلج نموده بود، اعلام شده است.

14 تیر 1399

شرایط امروز بازار سهام

خبرنگاران: عده زیادی از دست اندرکاران بازار که سخت مشغول معاملات و سبد سهام خود هستند، توجه ندارند که رکود عمیق بازار سهام محدود به این بازار نیست؛ اگر در بازار واحدهای مسکونی و تجاری هم بودند، همین شرایط را عمیقا احساس می کردند.

9 تیر 1399

ثوری: چک اسپانسر تا هفته آینده پول نشود، اقدام قانونی می کنیم، با تعدیل جوایز جام بوکس فجر موافقت شد

رئیس فدراسیون بوکس گفت: تا هفته آینده برای وصول شدن چک اسپانسر فدراسیون صبر خواهیم کرد، و در صورت عدم این اتفاق اقدام قانونی انجام خواهیم داد.

7 تیر 1399

هزینه زندگی در لندن هزینه زندگی در لندن

هزینه زندگی در لندن انگلستان با داشتن دانشگاه های برجسته، شهرهای دانشجویی پویا و سیستم آموزشی پیشرفته به مقصدی محبوب در میان دانشجویان تبدیل شده است. هزینه زندگی و تحصیل در انگلستان یکی از مهم ترین مواردی است که می تواند انتخاب شما را تحت تاثیر قرار...

4 تیر 1399

نفت آمریکا هر بشکه 14، 71 دلار شد

قیمت نفت خام آمریکا همچنان به سقوط سنگین خود در معاملات امروز ادامه می دهد. نگرانی از عرضه مازاد در بازار نفت و کاهش شدید تقاضا به علت بحران کرونا، به بازارهای نفت فشار سنگینی وارد نموده است.

30 خرداد 1399

تهیه طرح دوفوریتی مجازات عدم پیشگیری از انتقال بیماری های واگیر ، از جزای نقدی تا حبس در انتظار متخلفان

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از تهیه یک طرح دوفوریتی برای مجازات عدم پیشگیری از انتقال بیماری های واگیر خبر داد.

29 خرداد 1399

رونمایی هوادار اندونزیایی بارسلونا از عظیم ترین کلکسیون پیراهن های مسی

یکی از هواداران متعصب تیم فوتبال بارسلونا در جنوب شرق آسیا، کلکسیون حیرت آور خود از پیراهن های فوق ستاره آرژانتینی کاتالان ها را به نمایش گذاشت.

26 خرداد 1399

اقتصاد بحران زده اعراب خلیج فارس در سایه کرونا

شیوع بیماری کرونا و کاهش شدید قیمت نفت اقتصاد کشورهای عرب حوزه خلیج فارس را با بحران جدی و حادی روبرو کرده است.

26 خرداد 1399

دستاورد سازمان انرژی اتمی برای درمان کرونا چیست؟

بهروز کمالوندی ضمن تشریح دستاوردهای پزشکی سازمان انرژی اتمی کشورمان، خاطر نشان کرد که این سازمان با تمام ظرفیت خود به میدان مبارزه با کرونا آمده است.

23 خرداد 1399

خصوصی سازی بدون شفاف سازی ممکن نیست

بنا شده سهام باشگاه برای حضور در بورس، به صورت صوری بالا رود و این تازه سرآغاز مسائل دو باشگاه سرخابی خواهد بود و بر مسائل این دو باشگاه بیش از پیش خواهد اضافه نمود.

23 خرداد 1399

ترامپ: از پیک شیوع کرونا عبور نموده ایم

رئیس جمهور آمریکا مدعی شد که این کشور از پیک شیوع کرونا عبور نموده است و این دولت وی بوده که توانسته جان صدها هزار نفر را حفظ کند.

21 خرداد 1399

بیش از 1000ساعت ضدعفونی معابر شهری؛ رای جدید جایگزین حبس در سلماس

خبرنگاران/آذربایجان غربی محسن مرادی اوجقاز ، رئیس شعبه 103 شهرستان سلماس در بررسی پرونده ای حکم جایگزین بیش از 1000 ساعت ضدعفونی معابر شهری به جای مجازات حبس و تهیه کیت های حفاظت فردی و مواد ضدعفونی کننده جهت درمان بیماران کرونایی را برای متهم صادر کرد....

21 خرداد 1399

سنگ اندازی جدید آمریکا برای جلوگیری از دسترسی ایران به منابع خود در صندوق بین المللی پول

دولت آمریکا میخواهد برای جلوگیری از دسترسی ایران به منابع خود در صندوق بین المللی پول که پس از پرداخت چندین دهه حق عضویت به این نهاد پولی حاصل شده است، مانع تازه ای ایجاد کند.

20 خرداد 1399

رعایت فاصله اجتماعی باید تا سال 2022 ادامه یابد

به گزارش خبرنگاران، بلومبرگ در گزارشی با عنوان محققان دانشگاه هاروارد رعایت فاصله اجتماعی تا سال 2022 را ضروری می دانند نوشت: گروهی از محققان دانشگاه هاروارد معتقدند برای جلوگیری از شیوع دوباره بیماری کووید -19 مردم دنیا باید فاصله اجتماعی را به طور متناوب...

20 خرداد 1399

دلایل گرایش استقلال طلبان کالیفرنیا به ایران

خبرنگاران - گروه بین الملل: در روزهایی که همه حواس ها بدنبال اطلاع از آخرین شرایط کرونا در ایران و جهان بود، تصویری ویدئویی از مارکوس رویز ایوانز مدیر کمپین بله کالیفرنیا، منتشر شد که در آن ایوانز به نوعی از مردم ایران طلب کمک می کرد.

18 خرداد 1399

جزئیات ابر بدهی خودروسازان به قطعه سازان

خبرنگاران : با وجود آنکه خودروسازان توانستند به واسطه تسهیلات آخر سال گذشته، بخشی از مطالبات قطعه سازان را پرداخت نمایند، جدیدترین گزارش ها نشان می دهند طلب صنعت قطعه از خودروسازی هنوز رقم بسیار بالایی است.

17 خرداد 1399

آخرین خبرها از بازپرداخت وام های دانشجویی

به گزارش تجارت نیوز، سیماسادات لاری امروز در نشست خبری با خبرنگاران گفت: از همان ابتدای کار شیوع دستورالعمل های حفاظتی بهداشتی دانشجویان و بسته های حمایت روان تهیه و به دانشگاه ها ارسال شد.

17 خرداد 1399

شروع اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند به معنای خاتمه غلبه بر کرونا تلقی نشود

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح فاصله گذاری هوشمند و شروع فعالیت پلکانی بعضی صنوف و فعالیت های مالی به هیچ وجه به مثابه کنترل و یا غلبه بر بیماری کرونا نیست و چنانچه مردم و بازاریان رعایت مسائل و اصول بهداشتی و پروتکل...

16 خرداد 1399
تعداد: (90)