اخبار سیاسی

برنامه اجرایی واگذاری استقلال و پرسپولیس تصویب شد، واگذاری سرخابی ها در نیمه اول امسال؟

وزارت ورزش و جوانان گفت، در نخستین جلسه هیئت واگذاری شرکت های دولتی، برنامه اجرایی واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مورد تصویب قرار گرفته است.

8 خرداد 1399
5 خرداد 1399

ترکیه هم مانند آمریکا به دزدی کرونایی روی آورد!

ایرنا نوشت: اسپانیا از یک سو درگیر شیوع روزافزون ویروس کرونا و بیمارستان های مملو از بیماران بوده و از طرفی با مشکل جدی کمبود تجهیزات تنفسی و مصادره محموله خریداری شده خود از چین توسط ترکیه همراه شده است.

4 خرداد 1399

مشاور ترامپ: آمریکا قصد حمله به چند موضع نظامی عراقی را دارد

مشاور رئیس جمهور آمریکا در خاورمیانه مدعی شد که آمریکا قصد دارد علیه چند موضع نظامی در عراق عملیاتی هوایی انجام دهد اما نه در مقطع کنونی.

2 خرداد 1399

خبرنگاران ممنوعیت تردد در شهرهای آذربایجان شرقی در روز طبیعت

تبریز - خبرنگاران - سرپرست پلیس راه آذربایجان شرقی اعلام نمود: طرح ممنوعیت تردد در شهرهای استان همزمان با روز طبیعت به صورت استانی و منطقه ای با مشارکت سازمان ها و دستگاه های مسئول، اجرا می گردد.

31 اردیبهشت 1399

پاسخ مبهم پامپئو به سوالی درباره کاهش تحریم های ایران

وزیر خارجه آمریکا بعد از روبرو شدن با سوالی درباره احتمال کاهش تحریم های ایران به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا، به آن پاسخی مبهم داد.

31 اردیبهشت 1399

جهانگیری: شاید تدابیر سختگیرانه تری وضع کنیم ، به هیچ وجه نمی توانیم در برابر سلامت مردم مسامحه کنیم

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه دولت اگر نیاز باشد مجبور است باید نباید های جدی تری وضع کند، گفت: به هیچ وجه نمی توانیم در برابر سلامت مردم مسامحه کنیم.

30 اردیبهشت 1399

واکنش ایران به تحریم های جدید ایالات متحده

سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد، تحریم های جدید آمریکا را نمونه دیگری از سیاست غیرانسانی برخاسته از وزیران نفرت علیه ایران توصیف کرد.

25 اردیبهشت 1399

عدنان الزرفی از تماس با تمامی طرف ها برای تشکیل کابینه جدید عراق اطلاع داد

نخست وزیر مامور تشکیل کابینه جدید عراق از تماس با تمامی طرف های سیاسی برای تشکیل کابینه جدید این کشور اطلاع داد.

22 اردیبهشت 1399

3 میلیون ایرانی تا نخستین روز سال 99 سفر کردند، مسافران نوروزی کوشش ها برای مقابله با کرونا را خنثی می نمایند، معامله پلاک خودرو برای ورود به استان های درگیر کرونا در نوروز 99

خبرنگاران: سه روز از نوروز 99 گذشته است. سفرهای نوروزی با هشدارهای مکرر از ابتدای شیوع کرونا در ایران کنسل شده و به گفته وزیر راه و شهرسازی 200 هزار بلیت پرواز و 300 هزار بلیت قطار نیز مسترد شد. صدها هزار بسته سفر خریداری شده از آژانس های گردشگری نیز به گفته...

21 اردیبهشت 1399

افغانستان، شورای حراست و ثبات: میانجیگری ها بین اشرف غنی و عبدالله برای ایجاد دولت فراگیر است

سخنگوی شورای حراست و ثبات گفت که میانجیگری های اخیر سیاسیون افغان بین اشرف غنی و عبدالله با هدف تشکیل یک دولت فراگیر در افغانستان صورت می گیرد.

20 اردیبهشت 1399

پروژه مشترک سازمان محیط زیست و سازمان ملل در حمایت از صنایع سبز

به گزارش خبرنگاران، آمادیو در همایش روز زمین پاک که پیش از ظهر سه شنبه در سازمان محیط زیست برگزار شد با بیان این مطلب اضافه نمود: صنایع سبز عامل حفظ محیط زیست هستند و در واقع این صنایع فرصت مناسبی برای کارآفرینی ضمن کاهش تغییرات آب و هوایی در توسعه و انتقال...

17 اردیبهشت 1399

فرانسه: 100 هزار پلیس اجرای اقدامات مقابله با کرونا را کنترل می کنند

وزیر کشور فرانسه روز دوشنبه گفت که 100 هزار پلیس این کشور اجرای تصمیمات گرفته شده برای مقابله با شیوع ویروس کرونا را کنترل خواهند کرد.

15 اردیبهشت 1399

ممنوعیت پذیرش مسافر در اقامتگاه های یزد اعلام شد

ایرنا/ براساس سخنان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، ممنوعیت پذیرش مسافر در اقامتگاه های یزد بدلیل شرایط بحرانی کنونی صورت گرفت.

5 اردیبهشت 1399

پیغام تسلیت وزیر ورزش و جوانان در پی در گذشت سیامند رحمان

مسعود سلطانی فر در پیامی درگذشت سیامند رحمان قوی ترین مرد معلول دنیا را تسلیت گفت.

29 فروردین 1399

80 تعاونی در نمایشگاه فرا استانی خوزستان حضور می یابند

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، هوشمند صفایی درباره برگزاری نمایشگاه فرا استانی خوزستان اظهار کرد: در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت، شاهد برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی کالای تعاون در سطح ملی...

25 فروردین 1399

لیبی، کشته شدن اعضای یک خانواده در طرابلس در حمله پهپادی

سخنگوی گروه موسوم به ارتش ملی لیبی به فرماندهی خلیفه حفتر از کشته شدن اعضای یک خانواده در حمله پهپادی در طرابلس اطلاع داد.

25 فروردین 1399

دفاع دوباره پنتاگون از پنهان کاری درباره تلفات حمله موشکی ایران

وزارت دفاع آمریکا امروز دوشنبه بار دیگر از عملکرد خودش بعد از حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد دفاع کرده است.

22 فروردین 1399

تخصیص 530 میلیارد تومان به وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از اختصاص 530 میلیارد تومان پشتیبانی اقتصادی به وزارت بهداشت و درمان برای پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس اطلاع داد.

20 فروردین 1399

مشارکت 43 درصدی مردم خوزستان در انتخابات مجلس یازدهم

خبرنگاران/خوزستان رئیس ستاد انتخابات استان درصد مشارکت و مجوع آرای ماخوذه در کل استان و نتایج نهایی سه حوزه انتخابیه را اعلام کرد.

18 فروردین 1399
تعداد: (55)