ثوری: چک اسپانسر تا هفته آینده پول نشود، اقدام قانونی می کنیم، با تعدیل جوایز جام بوکس فجر موافقت شد

به گزارش وبلاگ بروبچ، رئیس فدراسیون بوکس گفت: تا هفته آینده برای وصول شدن چک اسپانسر فدراسیون صبر خواهیم کرد، و در صورت عدم این اتفاق اقدام قانونی انجام خواهیم داد.

ثوری: چک اسپانسر تا هفته آینده پول نشود، اقدام قانونی می کنیم، با تعدیل جوایز جام بوکس فجر موافقت شد

حسین ثوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بروبچ، در خصوص وصول نشدن اولین چک اسپانسر فدراسیون بوکس گفت: قرارداد ما با اسپانسر فدراسیون مبلغ دو میلیارد و پانصد میلیون تومان برای یک سال بود، اما متاسفانه اولین چک 500 میلیونی اسپانسر که تاریخ آن برای 20 روز پیش بود وصول نشد. آنها یک هفته برای وصول شدن چک درخواست زمان کردند.

وی تاکید کرد: با اسپانسر قرارداد رسمی داریم و برای تضمین نیز 5 فقره چک 500 میلیونی دریافت کردیم که اولین چک وصول نشده است. طبق درخواست اسپانسر تا هفته آینده صبر خواهیم کرد و در صورت عدم وصول اقدامات قانونی را انجام خواهیم داد.

ثوری در خصوص مکاتبه با مسئولان بوکس آسیا برای تغییر جوایز مسابقات بین المللی بوکس فجر گفت: برای مسابقات بین المللی بوکس فجر به ترتیب جوایز 600، 300 و 150 دلاری مشخص کرده بودیم، اما با توجه به مسائل اقتصادی به دلیل ویروس کرونا با کنفدراسیون بوکس آسیا برای تعدیل این مبلغ مکاتبه کردیم. قرار شد تنها 500 دلار به نفرات قهرمان اهدا شود که این موضوع با موافقت مسئولان بوکس آسیا روبرو شد و بلافاصله در خبر این مسابقات اصلاحیه را انجام دادند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ثوری: چک اسپانسر تا هفته آینده پول نشود، اقدام قانونی می کنیم، با تعدیل جوایز جام بوکس فجر موافقت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثوری: چک اسپانسر تا هفته آینده پول نشود، اقدام قانونی می کنیم، با تعدیل جوایز جام بوکس فجر موافقت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید