حریق در میدان گمرک، چند باب مغازه گرفتار آتش شدند

به گزارش وبلاگ بروبچ، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از یک مورد آتش سوزی در میدان رازی (میدان گمرک سابق)، ابتدای خیابان قلمستان خبر داد.

حریق در میدان گمرک، چند باب مغازه گرفتار آتش شدند

به گزارش وبلاگ بروبچ به نقل از مهر، سید جلال ملکی گفت: ساعت 8:15 صبح امروز یک مورد آتش سوزی در میدان رازی (میدان گمرک سابق)، ابتدای خیابان قلمستان به سامانه 125 آتنش نشانی تهران اعلام شد.

وی افزود: آتش نشانان سریعاً از سه ایستگاه به همراه خودروهای حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: علیرغم ترافیک بسیاری که در این زمان در شهر تهران وجود دارد، آتش نشانان ظرف مدت سه دقیقه به محل رسیدند و مشاهده کردند محل آتش سوزی یک گاراژ قدیمی است.

ملکی گفت: چند باب مغازه در این گاراژ قرار داشتند که همگی محل خرید و فروش موتورسیکلت و لوازم یدکی بودند که چند باب از این مغازه ها دچار حریق شده بودند.

وی شرح داد: به دلیل اینکه آتش از انبار پشتی آغاز شده و بعد به سایر مغازه ها سرایت کرده بود و مغازه ها به وسیله کرکره های برقی بسته بودند، کار آتش نشانان برای اطفای حریق سخت پیش رفت.

ملکی افزود: اما خوشبختانه شعله زنی انجام شد، آتش خاموش و آتش نشانان توانستند به مغازه ها ورود کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: به دلیل حجم زیادی از وسایلی که در مغازه ها وجود داشت، هنوز عملیات لکه گیری آغاز نشده اما خطری کسی را تهدید نمی کند و آتش نشانان در محل تا زمان لکه گیری کامل حضور دارند.

وی گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.

منبع: جام جم آنلاین

به "حریق در میدان گمرک، چند باب مغازه گرفتار آتش شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریق در میدان گمرک، چند باب مغازه گرفتار آتش شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید